Co všechno... s písní od Z. Navarové. Kočky.
přidáno 22.09.2014
hodnoceno 6
čteno 1161(12)
posláno 0
Chtěla bych vrátit léto.
A prožít s Tebou barevný podzim.
Chumlat se do šál a zahřívat zkřehlé prsty o hrnek svařáku.
A s nadějí čekat na jaro.

vše opakovat nesčetněkrát
přidáno 24.09.2014 - 09:01
Orionka: Ono se to kolikrát ještě vyklube :) naděje číhá stále.
přidáno 23.09.2014 - 11:52
Na mě nepůsobí smutně, cítím z ní víru a naději.
přidáno 23.09.2014 - 07:21
Severak: Zřejmě byl můj záměr, si vše nejdřív přečíst, pak poslechnout píseň a pak, když zaujme, tak znovu přečíst. Proč to naservírovat hned :) Navíc u mě v deníku by to možná tak nějak zaniklo.
přidáno 23.09.2014 - 07:19
Yana: Občas je třeba si to uvědomit. Báseň není záměrně smutná, je o něčem, co může být, když se budeme trocha snažit... a že se vše může stát znovu a znovu.. Otázkou je, jestli zrovna chceme, jestli je to to, po čem vážně toužíme. Děkuji :)
přidáno 23.09.2014 - 00:32
vložil bych to do deníku ať je to i s písní. Vyzní to hned jinak. http://www.youtube.com/watch?v=24g0VpUFArk

(uznávám ale, že píseň sio vezme velkou část pozornosti čtenáře)
přidáno 23.09.2014 - 00:05
možná ta zmínka o Z.Navarový, přitom jen pár veršů a obklopila mě opravdu smutná nálada, ale zase nezkrotná touha, ještě větší než moje běžná...ŽÍT...tak abychom nikdy, nikdy nemuseli lkát nad tím, že nic už se nedá vrátit zpátky...děkuji za tu báseň

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Celoroční záležitost : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : nezajímavá
Předchozí dílo autora : JInak se miluJÍ

» narozeniny
ladygodiwa [14], Davidss [10], fastavačka [9], oči směrem k zemi [8]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming