|
.....asi už hodně potřebuju jaro ....nebo ještě líp léto ......slunce , teplo, všude spousta kytek ....:-)
|
Tančím si po loukách,
nohy mám bosé ...
Oči si omývám
v chladivé rose ....
Trhám si kytky
co kolem kvetou
do něžného věnečku
ruce je spletou ....
Hodím ho po proudu ,
svůj pozdrav do dálky ...
Nese své poselství
jak bílé obálky ...
Vítr mě pohladí
svou něžnou dlaní ...
Tančím- už k západu
slunce se sklání ...
Jsem víla Amálka
ve vlasech korálky ...
Pohled mám modravý ...
Dívám se do dálky ....
Tancuju s motýly
od svítání do setmění ....
A vím, že ten další soumrak
vždycky mě trochu změní ...
nohy mám bosé ...
Oči si omývám
v chladivé rose ....
Trhám si kytky
co kolem kvetou
do něžného věnečku
ruce je spletou ....
Hodím ho po proudu ,
svůj pozdrav do dálky ...
Nese své poselství
jak bílé obálky ...
Vítr mě pohladí
svou něžnou dlaní ...
Tančím- už k západu
slunce se sklání ...
Jsem víla Amálka
ve vlasech korálky ...
Pohled mám modravý ...
Dívám se do dálky ....
Tancuju s motýly
od svítání do setmění ....
A vím, že ten další soumrak
vždycky mě trochu změní ...
Azure Sky
za sto korálků, pavlis, já nevím ale ty jseš snad automat na krásné básně :)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Víla : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Protože ......
Předchozí dílo autora : Bojím se ....
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)

