|
|
|
|
|
{Švihadlo}
|
|
|
|
jaké mám já
|
|
neporno
|
|
|
|
.. aneb.. smrti je občas třeba dát na prdel a tak.. až přijde můj čas, přeji si..
|
|
kdo asi oknem poletí... ruskou ruletou... (vlastně tak trošku hádanka bez potřebných nápověd. tři z nich byli básníci, dva herci, tři už jsou mrtví, tři byli francouzi, tři existovali a všichni by si dali za klopu zelený karafiát)
|
|
|
|
i hope some day you will fuck someone to an arctic monkeys song
|
|
Snad by se to hodilo i jako úvaha. Jsem dítě, nebo dospělá?
|
|
{Tichá dohoda}
|
|
|
|
co to tedy je?
|
|
{Oldřich Janota}
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
luciska.k [18], zkoumi [18], Eddson [17], dnajaty [15], Náčelník Holá Ruka [15], Bl(o)udička [12], KaTiie [11], akralk [6], BuziBuzi [3], Jana Kvačková [2], Timoteus [1]» řekli o sobě
prostějanek řekla o lidus :Náš šíleneček... ale občas pochybuji, že právě ona je nejšílenější... mám z ní teď děsnou radost... a doufám, že mi ta radost vydrží... její obrazy jsou nepopsatelné a krásné a vůbec... :)... jsem ráda, že jsem ji kdy poznala :)

