1286.gif
datum 18.11.2011
ying-yang 32, žena, Ostrava
mailbox

"Zdá se jí o něm každou noc. Je milý, krásný, sympatický. Opravdu to jsou ale jen sny, nebo za nimi stojí v pozadí něco víc? Byla jen náhoda, že ji tehdy v nemocnici okouzlil? Co skrývá za tajemství? Má se ho zeptat, ráda by, má to ale háček. On je už dva roky mimo tento svět."
počet děl7
Změnili byste minulost, abyste ovlivnili budoucnost? Co když ale minulost tají víc, než byste chtěli vědět? Co když budounost vše změní ?
počet děl27
Příběh se odehrává ve Skotsku koncem 19.století na hradním panství. Kdo je dívka, jež se nedobrovolně ocitla na hradě sobeckého lorda Morthena? Jaké tajemství skrývá ona rusovláska, které nemůže lord odolat, a kterou není lehké dostat? A jaké lži skrývá samotný pán sídla? Koho ukrývá děsivé sídlo? Skutečně se jedná o přízraky, nebo je pravda mnohem krutější? Proč má dívka pocit, že ji kdosi sleduje a navádí její kroky? Pojďme společně s Leonellou odkrýt tajemství hradu Morthen a poodhalit i její minulost a skutečnost, co před ostatními tají. Nový román, kde nic není takové, jaké se zdá být. A nikdo není tím, za koho se vydává. Román plný záhad a tajemství to je "Pod křídly Fénixe". I. kapitola je věnována uživatelce Zamile, které tímto děkuji za souhlas s poskytnutím názvu její basně :)
počet děl0
Pria Stanley se probouzí po těžké autonehodě v rozpadlé nemocnici. Už na první pohled je jasné, že zde dlouho nikdo nebyl, ale kde jsou všichni? Co se stalo? Proč v jednom městě vše vypadá jako po výbuchu a druhé město je naprosto neponičené? A kdo jsou ti tvorové, co vypadají na první pohled jako lidé? Pria netuší, do jaké noční můry se probudila. Ví jediné, svět je jiný.
počet děl0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Iphone 13 Pro

Na velkém iPhonu 13 Pro vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2022 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku