|
Dílko vzniklo při hodině matematiky, jako reakce na kvadratické nerovnice.
 24.05.2011  13  1626(25)  0 |
|
Není to hodnotné dílo. Možná není ani dobré. Ale chtělo se mi ho sem napsat.
 08.12.2013  10  1628(14)  0 |
|
Je to už pár let a stejně to bolí......
 11.04.2012  6  1217(9)  0 |
|
Výuka českého jazyka z pohledu studenta
 12.01.2012  5  1852(10)  0 |
|
Jedna povídka od Roberta Fulguma mě přivedla k otázce, co bych opravdu chtěla.
 15.01.2012  3  1388(13)  0 |
|
Při psaní jsem byla velmi rozčarovaná
 03.08.2011  3  1967(13)  0 |
|
Původně úkol do školy, nakonec nepoužit.
 21.09.2012  3  1100(8)  0 |
|
Staré slohy, které sloužily jako příprava k maturitě
 30.06.2014  1  2499(5)  0 |