![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Psavec : to vstupné je všude vysoké. Díky za přečtení.


Pěkný průvodce tím kouskem dávného věku.
Jak to tam asi tenkrat žilo.
Jak to tam asi tenkrat žilo.


Mlčeti Zlato : dětský svět je ten nejkrásnější, ale velmi rychle uteče. Avšak vzpomínky zůstanou !


Mlčeti Zlato : Zlato vstupné čím dál vyšší - Chram Sv.Víta, Bazilika Sv.Jiří. Starý královský palác a Zlatá ulička vstup 500Kč. Zdá se mi to dost, ale tak to je.


mannaz : ano jsou, pověst o tom znám, ale neukázal se ...


mannaz: ...i mě urazilo, že se má do ulice chodit na vstup, stejně jako do areálu hradu po prošacování. Snad se to od těch časů změnilo, ale ještě jsem se tam nedostal.


Jak jen se s odstupem času ten čistý svět dětství zdá neuvěřitelný.


Už tam nejsou turnikety? Mě to před lety odradilo.
A mizející dům jsi tam neviděla? Prý se ukáže jen někomu a někdy :-).
A mizející dům jsi tam neviděla? Prý se ukáže jen někomu a někdy :-).


Dandy : vzpomínky na dětství jsou ty nejkrásnější. Děkuji.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Diog [5]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)