RE: Novinky - počet děl a další
shane, 11.06.2024 02:41:49
LUKiO: Tak ono se to zaheslování týká hlavně prozaiků, co jako třeba singularis píšou delší věci na pokračován. (I když jsem i u oblíbených narazil na zaheslovaný zápisek.)
Já už tak moc nepíšu, chodím sem hlavně z mobilu, protože nebývám doma. (Mám dvě vnučky a užívám si toho, co mi dříve unikalo.) A v mobilu teď mám Samsung Notes.
A soutěže jinde, které byly anonymní, měly v podmínce, že se to do odtajnění nesmí vložit jinam, jinak diskvalifikace. I mně se to stalo!
Z toho mobilu sem chodí i jiní a třeba nemají ty možnosti...
Prosím, můžeš tyhle změny dopsat i pod NÁPOVĚDU? Tam je stále 1 dílo denně a nejsou tam uvedena ta omezení počtem znaků (viz tvá diskuze se singularis.) A je teď těch 10 000 znaků i pro zápisky? Jinak je moc hezky udělaná a logicky je to první místo, kde člověk hledá odpověď...
Pokud jde o soutěže, teď jsem chytil i tu na libres a proto ji připomněl pro ty, co jsou i tam. (Jindy jsem to často prošvihl, když jsem se neproklikl na soutěže.).
Máš pravdu s těmi žabomyšími válkami a taky chybí lidé, co tu dříve byli ochotni se víc zapojit.
Hezký den a dík za reakci! M.
» autoři online
Hanulka
» narozeniny
Rony [15], Adéla [13], sqeerukl [12], Ingo [12], máni brzková [11], filliu [10], MaPi [10], TenNovej [10], Pigi [8], Ho visto cadere una stella [1]
» řekli o sobě
Jsoucno řekl o štiler :
Kamarád ve zbrani, expert v kouzlení. Pár společných zážitků, které mě baví ještě teď. Jeho tvorba je v těchto končinách potřeba jako vodka na stranické schůzi. Cynik se skvělým darem dokonale a z fleku přetextovat jakoukoliv písničku.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Apple MacBook

Na skvělém Macbooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming