Zamila: kategorie nemluví za nic ;) akorát říká, že se hrabu ve své vlastní duši a hledám si svou lidskost... cítím se jako قبل القفز
Zamila: díky , cítím to taky , že není doladěná...
Pěkná, jasná, podzimní ... Na mě trochu moc sloves, ale líbí se mi :-)
Leslie: Moc děkuji za komentář i za pochvalu, jsem ráda, že o mojí básni přemýšlíš. Taky se ještě zamyslím a třeba něco vypadne. :)
už jen ten nadpis je krásný...
a zbytek jéjej ...opravdu na krásné spaní, to bude dnes moje poslední báseň, aby ve mě pěkně rezonovala, díky.
a zbytek jéjej ...opravdu na krásné spaní, to bude dnes moje poslední báseň, aby ve mě pěkně rezonovala, díky.
No, není možné si nevšimnout hory, která nám tu roste ..., která má plno mladistvých sil, která mile a jemně objevuje svět - dospělých a vlastně ani není proč závidět, naopak...mě dodáváš radosti...mládí je radostné, plné energie a bez předsudků se těší na život...takže jen tak dál, klidně křič! Já budu jen ráda.
Líbí se mi ta přírodní atmosféra, ta čistota básně ... Nevím proč, ale tím vším se mi zdá tak trochu indiánská ... :-) Pěkné, Borůvko :-)
už to tu bylo naťuklé, žít se musí a dál, i přes bolest a problémy tělesné a duševní, navzájem si předávat sílu , tito lidé to o to více potřebují a zároveň nás učí...učí být lidmi.
pěkné, horká jehla je tam cítit, leč pro mne autentické, takže vy-ni-ka- jí-cí :))
pěkné, horká jehla je tam cítit, leč pro mne autentické, takže vy-ni-ka- jí-cí :))
Hezky splavná :-) Tematiku oceňuji. A kategorie mluví za vše ...
krásná, krásná a proč tak ta krása studí? No...nostalgie, koza Róza rohatá :))
Amelie M.: Víš ono ani nechat si diktovat srdcem taky nemusí vždy dopadnou nejlíp :) já si nechávám diktovat srdcem a občas jsem taky v kelu :)
pěkné
pěkné
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Capik [16], ludvig lerian [15], smarstin [14], Kaliban [9], magdalena [6]» řekli o sobě
Severak řekl o Vladan :Jak ve svých sci-fi a fantasy povídkách, tak ve svých úvahách má velice zajímavé témata...

