1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 27.11.2011 - 01:33
komentářů10(6.)
... stejně jako nálada autorky v momentě vzniku textu, který skutečně jen tak plynul a vyplynul. *
přidáno 27.11.2011 - 00:16
komentářů10(5.)
ARA: Ano, nálada velmi zvláštní, stejně jako nálada autorky textu v momentě jeho vzniku, který skutečně jen tak plynul a vyplynul... Děkuji :-)
přidáno 21.11.2011 - 19:32
komentářů8(7.)
Milé, škoda těch chybek :-)
přidáno 11.11.2011 - 19:49
komentářů12(8.)
Ayla: Děkuju!
přidáno 11.11.2011 - 19:46
komentářů10(3.)
Děkuju :-)
přidáno 02.11.2011 - 20:09
komentářů11(5.)
Kouzelná miniatura. :-) Já jsem mimo šustění dokonce zaslechla i podzimní déšť :-)
přidáno 13.10.2011 - 18:56
komentářů42(3.)
polly: díky moc, potěšilo! :)
přidáno 13.10.2011 - 18:56
komentářů10(6.)
Moc vám všem děkuju! :-)
přidáno 08.10.2011 - 15:40
komentářů6(4.)
Ta mi teď přesně sedla. Výstižné:-)
přidáno 26.09.2011 - 22:26
komentářů5(4.)
Přečetla jsem to asi 3x a pokaždý tam objevila něco trochu jinýho - to je přesně to, co od básní očekávám, takže chválím :-)
přidáno 26.09.2011 - 22:24
komentářů2(2.)
Výstižné.
přidáno 26.09.2011 - 22:23
komentářů10(10.)
Upravená verze mi přijde zdařilejší a určitě dává větší prostor fantazii. Ono občas není na škodu pár vět vyškrnout, taky už jsem na to přišla.
Dýchá to na mě takovou speciální odrůdou naděje :-)
přidáno 26.09.2011 - 22:19
komentářů3(3.)
Bolavá. Ale líbí se mi.
přidáno 26.09.2011 - 21:48
komentářů8(5.)
Sedla mi do noty. Hezká. "Proč všem stačí polopravdy?"
přidáno 26.09.2011 - 21:39
komentářů7(6.)
Tohle je fakt super, mluví to za vše! Holka nechce se mi věřit, že ti je teprve 14. Myslím, že z tebe něco bude, protože už teď v tobě fakt něco je :)
přidáno 26.09.2011 - 21:37
komentářů3(3.)
Hezky vystiženo.
přidáno 26.09.2011 - 21:35
komentářů2(1.)
První dvě sloky super, zbytek se mi moc nelíbí.
přidáno 26.09.2011 - 21:32
komentářů11(9.)
ach...
přidáno 26.09.2011 - 21:31
komentářů4(3.)
Tohle je úžasný! Fakt, hrozně se mi líbí. I slza padla, i když to je asi mým rozpoložením...
přidáno 26.09.2011 - 21:17
komentářů27(17.)
Ten text je tak nádhernej. Zrovna teď se s tím naprosto ztotožňuju...
1 ... 65|66|67|68|69|70|71|72|73|74|75|76|77|78|79
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming