Galerie hokusy pokusy od Amelie M.
Amelie M.: Já zase nevím, jak má správný antikód vypadat. Potřebovali/y bychom odborníka na kaligramy.
Singularis: tak přesně to mě taky napadlo! :) jenže já chtěla zkusit něco jako "antikód".. a mám pocit, že realizováním dveří a podlahy, bych se od něj vzdálila.. nicméně stále netuším, jestli se toto za antikód vůbec dá považovat :-)
Hezké. Možná by to šlo vylepšit, kdyby každý z těch otazníků byl na dveřích (na místě otazníku by byly dveře s otazníkem) a uprostřed podlaha. Alespoň tak si to představuji.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
DSA» narozeniny
ykim [17], Fila [16], panmys [16], HaNina [14], Nina93 [14], Pajalord [13], ESCHATOL [11], Adeline [9], Konvalinka25 [2]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )


