Díky za pobavení, do té druhé jsem se vžila trochu víc :-D
Možná by to chtělo vyjádřit koloběh dne a noci méně známými obraty.
kmotrov: Milý kmotrove, děkuji za zajímavý komentář. Že ráda provokuju, je fakt, ale s punkem ani undergroundem nemám nic společného. Tahle kafkovina je dílem okamžitě zveřejněného nápadu, což o ovíněném sobotním večeru nebývá ten nejlepší nápad. Chtělo to ještě vysedět a dotáhnout, takže veškerá kritika je zcela oprávněná. Příště se pokusím o větší disciplínu... a do té doby se budu těšit z nečekaného množství vašich reakcí, děkuji všem!
Gora: Když to teď po sobě čtu, musím souhlasit. Patosu by chtělo ubrat, díky za postřeh.
Dandy: To zní až moc smutně, ještě bych nám dala trochu naděje.
Díky. To bylo míněno jako "přiložila hojivý fáč". To, co jsi navrhla, by samozřejmě šlo, ještě o tom popřemýšlím.
Při čtení této povídky jsem cestovala vesmírem - tím vnějším i svým vnitřním... Moc jsem si ji užila, díky...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Sarllot Johan řekla o loner :Můj poetický démant

