Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 13.07.2022 - 08:48
komentářů7(1.)
Opět pěkné, hravé. Avšak, i když je to báseň, upravil bych trochu interpunkci. Verši "Má krev se ji byla potrava" moc nerozumím.
přidáno 13.07.2022 - 08:21
komentářů9(4.)
Přijde mi nápaditá.
přidáno 13.07.2022 - 07:40
komentářů4(4.)
Děkuji
přidáno 12.07.2022 - 22:39
komentářů5(3.)
To je pravda, mírné odlehčení dejme tomu ob verš by báseň odlehčilo...
přidáno 12.07.2022 - 19:52
komentářů5(2.)
Vítej.
I na mne příliš silných frází, ale pěkná pointa.
:-)
přidáno 12.07.2022 - 19:46
komentářů9(3.)
Bezvadná.
přidáno 12.07.2022 - 19:43
komentářů4(3.)
Skvělá.
přidáno 12.07.2022 - 19:42
komentářů13(4.)
Paráda.
přidáno 12.07.2022 - 19:41
komentářů4(4.)
Dandy: Díky.
přidáno 12.07.2022 - 19:26
komentářů5(1.)
Jsem poněkud zaskočen silnými slovy. Dávám k úvaze, jestli to do čtenáře moc nehustíš.
přidáno 12.07.2022 - 17:12
komentářů4(3.)
Prýma
přidáno 12.07.2022 - 16:41
komentářů9(2.)
Pěkná.
přidáno 12.07.2022 - 13:17
komentářů9(1.)
Moc se mi líbí "tma prší z okenic" :-)
přidáno 12.07.2022 - 12:07
komentářů4(2.)
Lenča: Díky za návštěvu.
přidáno 12.07.2022 - 12:05
komentářů13(13.)
kvaj: Díky moc.
přidáno 12.07.2022 - 11:52
komentářů13(3.)
Moc pěkné.
přidáno 12.07.2022 - 11:01
komentářů4(2.)
Lenča: Diky
přidáno 12.07.2022 - 10:05
komentářů13(2.)
Originální a do hloubky jdoucí báseň... moc se mi líbí, kvaji!
přidáno 12.07.2022 - 09:22
komentářů13(1.)
Opět smršť a změť různých, hlubokých pocitů. Skvělé
přidáno 12.07.2022 - 09:17
komentářů4(1.)
Až mě zamrazilo, krásné
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Delivery :
Teress... Mám tě ráda, ikdyž jsem tě nikdy nepoznala. Tvoje díla mi dokážou hodně říct - pokud dokážu číst pozorně. Moc sem sice nechodim, ale pořád tě čtu ráda.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming