Opět pěkné, hravé. Avšak, i když je to báseň, upravil bych trochu interpunkci. Verši "Má krev se ji byla potrava" moc nerozumím.
To je pravda, mírné odlehčení dejme tomu ob verš by báseň odlehčilo...
Vítej.
I na mne příliš silných frází, ale pěkná pointa.
:-)
I na mne příliš silných frází, ale pěkná pointa.
:-)
Jsem poněkud zaskočen silnými slovy. Dávám k úvaze, jestli to do čtenáře moc nehustíš.
Originální a do hloubky jdoucí báseň... moc se mi líbí, kvaji!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
derrry řekla o Lea Aura :Pět let spolubojovnice v blbárně. I když se teď naše cesty rozešly, občas se spojí :-) Třeba tady...

