Nu, že by všichni starci páchli potem... začátek byl nadějnější než se pak ukázalo. První strofa by mi docela stačila.
Začátek je docela fajn, pak to podle mne /od OPLZLOSTÍ/ nabírá nedobrý směr...
Z básně na mě dýchá renesance. Já mám ale velkou představivost. Tak věřme, že ji budou mít všichni čtenáři.
S výrazy - "že jo", "ty", "toho", "tak nějak", "no fakt" a podobnými by se v básni mělo podle mého nakládat velmi opatrně.
Gora: Lenča: Děkuji. Diktáty byly neuvěřitelné, a to byl zkrátka můj otec.
Psavec: Lenča: Gora: Dandy: Všem pěkně děkuji za vlídná slova.
Souhlasím s kmotrovem a mám návrh:
Někdy se stane,
že přijde přílivová vlna
a spláchne celé město.
Všechno barevné a veselé
zaplaví bahno a hnus.
U vedlejšího stolu v baru
si povídaly dvě krásné slečny,
pily prosecco,
a byl na ně hřejivý pohled.
Ze tří taxíků před barem
se vyhrnuli s řevem
opilí kamarádi slečen
a zaplavili jejich stůl.
Bylo po všem.
Zbylo jen bahno.
Někdy se stane,
že přijde přílivová vlna
a spláchne celé město.
Všechno barevné a veselé
zaplaví bahno a hnus.
U vedlejšího stolu v baru
si povídaly dvě krásné slečny,
pily prosecco,
a byl na ně hřejivý pohled.
Ze tří taxíků před barem
se vyhrnuli s řevem
opilí kamarádi slečen
a zaplavili jejich stůl.
Bylo po všem.
Zbylo jen bahno.
Ok, ještě bych od sebe oddělil "se mi" a "s tebou" a za čárkami dal mezeru.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
ScarLiam řekl o Mája S. :Zdá se být milá neznám ji Zdá se být krásna mnou neviděna nikdy Stydlivá ... Usuzuji z vykání Stále čtu díla její Neustále zde žije Dále se mění Vidím v ní umělce Její um nikdy nevypění.

