

Asi nejlepší, co jsem od tebe četla (tím neschazuju zbytek, ale tahle se mi strašně líbí). Dobrý, fakt povedený. Je v tom hodně. I já se v tom nacházim.


Ach jo, holka moje... Vždyť víš. A doufám, že on nelituje, že k němu doletěl tvůj hlas... Protože jestli jo, tak je to hňup.
Krásný, skvěle dokreslený fotkou. Povedlo se ti to.
Krásný, skvěle dokreslený fotkou. Povedlo se ti to.


super anett...jak je mi tohle sakra blízký, až mě z toho mrazí:) je těžký z toho něco vypíchnout, každý slovo je důležitý a nedá se nic vypustit...snad jen jak už tady někdo psal : tolik cest a jeden cíl....


když se mně něco líbí - boduji, a tohle je kouzelný a skvěle dobarvený černobílou fotkou. Dokonale sladěný, lehonce posmutnělý, bez spouštění slz.


z nějakého zvláštního důvodu jsem z toho byla napjatá.. velmi povedené


Strašně se mi líbí ta jemnost v ní... Taková příjemná, krásně se čte, je toho v ní hodně... Krása v pár slovech.:o)


Je v ní něco hodně silného, přestože necháváš prostor pro fantazii... Líbí se mi, asi právě proto, že je tak zvláštní. Ty "výkřiky" jsou vynikající.


PRODÁNO
(pánovi, co nechce vzpomínat) // Kéž by mi to nebylo tak šíleně povědomý...
(pánovi, co nechce vzpomínat) // Kéž by mi to nebylo tak šíleně povědomý...


Mně se to líbilo moc. Jak ty lidi byli smířený se smrtí... Děsivý, pěkný, někdy trochu předvídatelný, ale to nebylo na škodu.;-)


Díky...no je to taky o tom, jak se člověk snaží přetvařovat a tvářit že je všechno v pohodě před lidmi, kterým nechce dát najevo svou bolest


To vůbec není špatný. Název bych tomu třeba dala Návrat dcery noci nebo něco v tom smyslu. Možná jen Návrat. Škoda, že jsem si to přečetla až teď, když je slohovka už odevzdaná... Ale máš na jedničku:-)