![]() |
komentáře uživatele :
Hezky napsáno. Jen si říkám, jak tak čtu o úlevě a bolesti, jestli - možná - neprojektuješ vlastní pocity do něj.
Uf, to je ubíjející. Někdy je možná lepší řvát něž ticho,
Yana: Je vidět, že se nestydíš, jako bys odhodila okovy, super!
Krásné hledání v málo zmapovaných vodách. Jak to? Je to záhadné, podivné, vzrušivé. Moc se mi líbí, kam ses vypravila.
Fíha... překročila jsi práh a vstoupila jinam, je to fajn. Zkoumej dál, pro nás všechny, je to důležitý.
Extáze má barvu divokou.
Extáze má barvu divokou.
Takové ploché mi to přijde, neprůbojné. Myšlenka silná, ale chce to víc důrazu, aby mohla pořádně zaznít.
cavansit: Tak dlouhý komentář a tak málo mi řekl :(. Něco k dílu by nebylo? :)
Mlčeti Zlato: Udavačství je takový náš národní sport... Ale s Havlíčkem jsi mě potěšil, děkuju! :)
Homér: Přečti si název, tohle s tebou nemá nic společného. Nevím, kdo tě nahlašuje, a hlavně nechápu, proč mi to píšeš do komentáře.
Všichni dostáváme každý den dárek, je fajn si to připomenout. Jak my jsme bohatí!
To je hezký, lehounký... Moc se mi líbí kudrnaté bolesti a květinová duše.
Ginnare: Dík za zastavení. Nejsem si jistá ničím a neber to jako diagnózu, pořád je to jenom básnička. Sice má konkrétní inspiraci, ale rozhodně nejde o nějaký faktický popis. Grafomani se mi hodili do názvu.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)


