Galerie Feelings od One Big Mistake
Severak: Kočka je jistě jen zástěrka pro sebepoškozování..
Jinak..je to hodně bolestivý, to máš pravdu...Nebudu to tu ale rozebírat.
Jinak..je to hodně bolestivý, to máš pravdu...Nebudu to tu ale rozebírat.
One Big Mistake: (a navíc by nebylo od kočky, kočka by udělala jen několik škrábnutí směrem dolů, ne takovéhle rovnoběžky a poledníky)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.


