Galerie adventní setkání od vanovaso
Amelie M.: slivovice má odhad... po dalších dvou panácích už prosím tě nekomentuj, ...;-))
Máta: simtě brebero.. vano, ailin a johanka.. teda, aspon doufám :D je to jen dedukce :D
vanovaso: Jop, to souhlasím, působí to tam velmi příjemně od pohledu, taky mám taková místa ráda.
Máta: jo , bylo to tam móoooooooooooc hezký ... tak živý jako venku na ulici , sem tam i fouklo, ne vážně to tam bylo pěkný, mám ráda takový restaurace , co mají svůj vnitřní svět ...
Jeeee, to vypadá na sympatickou komorní akci, jen by to ještě chtělo popisky kdo je kdo :-D Troufám si tvrdit, že Zam a Severáka poznám (FB je mrcha) ale jinak tápu :-D Ty obrazy jsou luxusní...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.


