Galerie Prokleté ruce - Portréty postav od Máta
Kresba černou a bílou pastelkou a fixem na černý papír. Formát A4. Model Leighton Meester.
přidáno 13.10.2014 - 14:38
Leslie: Já samozřejmě vím že je, jen jediný stín který tam šel zachytit byl stín pod vlasy. Pak se i zaoblení ztratí :-)
přidáno 13.10.2014 - 14:32
Máta: No jo, mladé tváře bez vrásek, to je to nejtěžší... Ale kolem tváří sis se stíny hezky pohrála, čelo taky přeci není úplně rovné, ale trochu se zaobluje ;-)
přidáno 13.10.2014 - 14:20
Leslie: Díky moc. Co se týče plochy čela, nemohla jsem mu ubrat na světle a tím ho zatlačit dozadu, vzhledem k pozici hlavy a směru dopadajícího světla, ani ho nebylo čím "rozbít". :-)
přidáno 13.10.2014 - 14:08
Hezká práce kolem očí a pusy, ale připadá mi, že kořen nosu maličko ujíždí a velká bílá plocha čela trochu ubírá na plastičnosti. Ale celkově fajn!
přidáno 11.10.2014 - 23:06
Zamila: Díky moc, jsem ráda, že se líbí :-)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» nováčci
PiperNeasi, Jakub,
» narozeniny
Helee [15], Lixandra [13], Martenin [13], plavoc [12], kofinonpoet [12], Oiniké [10], Debie [10], archibald [8], Fatr [3]
» řekli o sobě
colorka řekla o jackiesparrow :
Léňa, moje jmenovkyně... Čím to, že tobě to jméno sluší víc? x)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Wprices.com

Životní náklady - Všechny ceny na jednom místě

© 2007 - 2025 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming