Galerie Kotvy od saly89
Kotvy /je léto 2012 vecer a na přístav jde tma/ __________________________________________ V přístavu se houpou lodě a my ač nejsme rybáři poslali jsme se k vodě a měsíc dneska nezáří. /srpen ubírá se do září/ V přístavu se houpou lodě vlny omývají jejich bok a nás zas jiní za ruku voděj už to bude rok. /a za rok to bude ok/ V přístavu se houpou lodě ale nereznou jim jejich kotvy širé moře písně šeptá pro ně a my dva jsme se rozplynuli do tmy. /plynule/

Ještě nikdo nekomentoval.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Sokolička řekla o milancholik :
Naprosto skvělý člověk... Vždy mi dokáže zvednout náladu. Jeho verše a písně mi berou dech. Můj snivý poeta.:o)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming