Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 16.01.2015 - 04:36
komentářů46(34.)
zdravim..vzivote stoji za to zit a kazdy zaplati podle sveho vedomi a svedomi...zalezi taky na mene kterou chcete platit... mluvite-li o živote nebo živote?? co....plakat..stekat..rvat...stezovat..zavidet..neprat.... nenavidet..pomlouvat...podvsdet atd.atd...sou vlastnosti ktere mame vsichni bez vyjimek..moralizovat vlastni .myslenkou je odvazne ovsem sebestredne..vyhnout se tomu muzeme mnoznym cislem, ktere pouzivame pri vedomy ze jsme nejjjj.......je jen jeden lokal...kde si nakoupite...a par mist kde to vypijete...ti co si mysli ze jsou fuj a naopak..proste sme takovy a makovy... a jesi si chcete vydelat at mate cim platit.. tak smislejte o vsech v dobrem...a nevyhrozujte tady nejakejma skorodobre vypadajicima textama...sem dnes sice napitej jinak bych uz spal ,,,ale i uplny zlity uboze zarmouceny hovado co nikdy nechtelo za nic zaplatit. vidi v tomto textu jedinou ILUZI a to je iluze božstvi autora...nebot jesi je ten nebo ten druhej.a chce zaplatit.... tak ho poslete.... jediny jasny je ze dostane pekne na prdel... a jeho a bo jeho privrzenci stejne tak...neverite....neverte...nenutim.
přidáno 16.01.2015 - 03:45
komentářů10(7.)
hoj...fakt husty pekny
přidáno 16.01.2015 - 00:11
komentářů2(2.)
Kdysi jsem byl zkoušen z chemie: jakási chemická reakce, neměl jsem tušení, co to je. Vyblekotal jsem: něco jako opak hoření, ale netušim co.

Pak mi učitel prozradil, že je to dýchání.
přidáno 15.01.2015 - 23:50
komentářů23(16.)
Tak ta je nádherná, tak něžná ... Úžasně zní. Opravdu excellentní poezie ! Nemám co dodat. Zdejší vrchol ! :-) A skvostná melodie ...
přidáno 15.01.2015 - 23:48
komentářů23(7.)
Amelie M.: je dobrá otázka, jak se to tehdy vybíralo. Netuším. Poslední Ostružiny vyšly dávno předtím, než jsem sem přišel.
přidáno 15.01.2015 - 23:43
komentářů23(6.)
dobrá úvaha a ve své podstatě nemám vůbec nic proti.. je vidět, že jsi nad tím přemýšlel a to zcela reálně.. a mám hodně podobný, či dokonce stejný postoj..

k tomu výběru mě jen zajímá.. kdo vybíral? to souviselo s tím hodnocením? když vyšla vysoká známka, byl člověk ve výběru?

no ani já neumím psát na povel, pokud odmyslím kraviny.. :) soutěží se pravděpodobně asi nikdy nezúčastním, to by muselo být sakra osvícení!

kočkopsa musím taky někdy shlédnout.. ale nějak to teď nestíhám..
přidáno 15.01.2015 - 23:30
komentářů12(12.)
Kvalitní ukázka žánru. Možná i žáru.

Docela mě mrazí při pomyšlení, že jsem psal podobný kousky.
přidáno 15.01.2015 - 23:26
komentářů12(5.)
Tak ta je skvělá ! Formu máš čím dál tím lepší ! Zřejmě jsi teď opravdu ve formě :-D Úplně slyším Tvůj hlas při recitaci - tu gradaci. Určitě by se ta báseň skvěle hodila na nějaké autorské čtení. Nemám co vytknout - forma i myšlenka - skvěle !
přidáno 15.01.2015 - 23:26
komentářů5(4.)
Experiment se zdařil, naivní čtenář byl zmaten a zdrcen koncem.
přidáno 15.01.2015 - 23:19
komentářů9(7.)
my jsme nějak napojeni, minimálně s názvy-brzy dám Jahůdko voňavá, ale smutnou verzi. Nemusí být vše originální, člověk chce říci pocit a já ho chápu, takže pro mě
je tam mnoho něhy a citu, řekl bych, tak akorát.
přidáno 15.01.2015 - 23:17
komentářů15(8.)
Mělo by tam být "ji" omývala. Jinak je to taková heboučká báseň, co kvalitně nakopne čtenářskou představivost ... Žádná velká myšlenka, ale milé ... :-)
přidáno 15.01.2015 - 23:15
komentářů23(5.)
Severak: Děkuji za kompliment :-D Jsem ráda, že se mi daří :-D
přidáno 15.01.2015 - 23:12
komentářů9(6.)
Druhá polovina je moc pěkná - úplně si to představuji. Ale ta první mohla být originálnější, škoda.
přidáno 15.01.2015 - 23:12
komentářů23(4.)
Zamila: teda dneska jsi opravdu zlá :-)

Ono stačí mít dost velkej archiv a vytahovat tématická díla.
přidáno 15.01.2015 - 22:59
komentářů23(3.)
Severak: No, "musíš" se naučit psát na povel :-) V tom je to kouzlo aktuálnosti :-) A to je prostě normální, že se někdo lekne, ale pokud je touha psát silnější, bude psát dál. Stejně jako já ;-) :-) Prostě je to boj a nemůžeme se pořád ohlížet na to, kdo a jak přijme kritiku. S tím už člověk na literární portály chodí - vystavuje svou kůži - takže musí počítat se vším.
přidáno 15.01.2015 - 22:57
komentářů6(5.)
internet - místo, kde jsou muži muži, ženy taky muži, a děti převlečení agenti FBI, jak praví staré přísloví. Jinak jako příběh je to dobrý, ale zažít bych to fakt nechtěl.
přidáno 15.01.2015 - 22:56
komentářů46(33.)
Megusta - no proste je to podle meho gusta - libi se mi to.
přidáno 15.01.2015 - 22:52
komentářů23(2.)
Zamila: no, já třeba soutěžit nemůžu - když dorazí zadání, isnpirace se lekne a vytratí. :-P

Druhá věc je, že málokdo umí psát ty kritické komentáře poctivě. Navíc, autoři jsou často citliví jedinci, když nějakému 15-ti letému dítěti napíšem nějaký ostřejší komentář na jeho první báseň - láska/vyznání, může se stát, že se dítě lekne a odejde.

A tak svět přichází o básníky.
přidáno 15.01.2015 - 22:48
komentářů23(1.)
Výběr je fajn věc. Na druhou stranu nemám ani nic proti opětovnému založení hodnocení (včetně vhodného komentáře). A taky by se zde mohlo objevovat víc pravidelných soutěží a také anket.

Jinak neříkám, že se mají nováčci odrazovat, ale když se každému, kdo tu je, k dílu napíše, co se komu líbí i co nelíbí, bude to vyvážené - a všichni to ve zdraví přežijeme :-)
přidáno 15.01.2015 - 22:11
komentářů12(1.)
No, chtělo by to kouknout na nedostatky v diakritice ;-) Ta velká písmena taky nic moc :-D Až k tomu "pohledu" se mi to líbí, pak bych čekala větší odvaz do závěru :-) Prostě na mě příliš popisné a málo akční ;-) Minulá byla daleko lepší.
» narozeniny
Aileene [17], jiřička3 [15], Swenny [13], Maličkej [10], Marcus Vega [6], pepca [3]
» řekli o sobě
Singularis řekla o casa.de.locos :
Velmi inteligentní osoba se širokým rozhledem. Její tvorba je postupně ovlivňována různými literárními (i neliterárními) inspiracemi. Dnes je (k mé radosti :-) ) cílem její tvorby sdělení.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Wprices.com

Životní náklady - Všechny ceny na jednom místě

© 2007 - 2025 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming