Jejda, miláčkové, to je od vás milé, ale…
ne, nezanevřel jsem na psanecký svět, jen se cosi změnilo a já na to reagoval pauzou, nejenom na Psancích
snad jaro...
ne, nezanevřel jsem na psanecký svět, jen se cosi změnilo a já na to reagoval pauzou, nejenom na Psancích
snad jaro...
koiška: lidi si myslí, že se tak ochrání od bolesti a přitom se vlastně často sebetrýzní :)
Láska je slepá pokaždé a my jsme nenapravitelní. Nasadíme růžové brýle a přes to nejede vlak.
Nicol: pokud máš chuť na tom pracovat, pak jen dávám palec hore, protože potenciál to má ;) zkus něco jiného, uvidíme :-)
Díky moc za vyjádření. Asi nebude od věci na celé věci zapracovat a předělat ji do větších detailů. Akorát to bude chtít více času.Tak teď trochu váhám a nevím,mám-li vložit ještě zbývající části nebo to nechat být a až to budu mít předělané, tyto vložené díly smazat a vložit to znovu. Uvidíme, mám napsaná i jiná dílka tak asi začnu vkládat je, než toto přepracuji.
líbí se mi... ale je-li o tom, co z ní cítím já, je mi smutno... znám ten pocit...
já ji vlastně moc nerozumím, ale zní moc smutně, přeju ,aby bylo brzo líp...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Hardtosay [3]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P

