

Já se sem tak ráda vracím.... :D
Vždycky se zvedne
nálada (^_^)
Vždycky se zvedne
nálada (^_^)


Brrrrr. :-)))
Připomnělo mi to jednu písničku od Jahelky. Tam to nebyla včela, ale kocouří drápek.
Připomnělo mi to jednu písničku od Jahelky. Tam to nebyla včela, ale kocouří drápek.


Mamka: Vždyť jo. Já jen - on je možná takovým ztělesněním všechno, co je mezi dneškem a zítřkem.


shittyart: Hitler is basic figure of teh internetz. :-)


A42: To byla okamžitá asociace. Pro mě asi ani jiný Kristián není.


Anna Wolfgang Havranová: Díky za zastávku. No, jsou to takové střípky předranního nespava.


takhle bych si definici něhy nepředstavoval, ale budiž :-) těžkost si vyjádřila nádherně, celkově pointu každé myšlenky si výborně popsala. Líbí se mi to.


myšlenka rodu ženského, myšlenky uletěly. jinak zajímavá báseň, působí tak východně. docela se mi líbí.


Tohle je poezie! Jsem si říkal, jestli jsem náhodou taky někdy nenapsal nějakou slátaninu, slaninu, jo jo, ale totální.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Zbynek [18], a n d r é [17], John Stix [14], Jeskyňka [12], Petr Widenka [12], Nescio [11], Zřeknuls [5]» řekli o sobě
derrry řekla o barunka=o) :Jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Ví, co chce říct a ví, proč to říká. Její práce se nedají jen tak přejít.