Nebásník: Tak to je dobře! Jsem rád, že se to někomu líbí do té míry, že mi to dokonce i napíše do komentářů...Díky! :-)
velmi pěkná a originální povídka.. hlavní postavu vnímám jako někoho výjimečného, odlišného od ostatních a přesto tak blízkého..působí na první pohled odosobněně a možná lehce nedůtklivě a chladně, přitom, když se ho snažíme vnímat, prozradí ho jeho chování a myšlenky a svět se obrací.. najednou je z ní člověk citlivý, velmi vnímavý, s vlastním názorem, vysoce inteligentní.. jen má svůj vlastní svět, který není obehnaný až tak vysokým plotem, přes který se druzí nemohou dostat, jak se může zdát.. i tu myšlenku jsi tam vložil/a sam/a.. - " Líbilo se mi, že se stále ještě snaží navázat se mnou kontakt. Většina lidí to vzdá nejpozději po dvou větách; takoví mi nestojí za seznámení, protože mi nedají příležitost, abych je mohl/a poznat. "
a víš co je nejlepší? takhle, jako tu postavu z povídky, vnímám já tebe.. i když mívám pocit, že jsi z jiné planety, než já, jsi mi blízký/á..
a víš co je nejlepší? takhle, jako tu postavu z povídky, vnímám já tebe.. i když mívám pocit, že jsi z jiné planety, než já, jsi mi blízký/á..
Amelie M.: Děkuji. :-) Je poznat, že na rozdíl od postavy mé miniatury přemýšlíš. Pochopila jsi to správně.
možná je to báseň o lásce.. o vzrušující a utajené lásce.. každá kolej má svůj směr, ze kterého nesmí vybočit, aby nedošlo k nehodě, stejně jako ty další vedle ní.. jsou tak blízko a přeci tak daleko od sebe.. mezi nimi prázdno, které se v určitých úsecích spojuje.. na malou chvíli.. v nekonečnu.. hezké.. moc
už v úvodu jsem odhadla pointu, což mi nikterak nesnížilo dobrý pocit z dílka.. opravdu dobré k zamyšlení, z vícero stran.. někdy jdeme za něčím, co nám přijde logické a správné a přesto.. přitom nám může snadno uniknout ta pravá podstata.... moc pěkné! :-)
vždycky mě pobaví, jak umíš uchopit různé životní situace :)
Yana: vidíš, ani mi nedošlo, jak se dají "líná gesta" vyložit.. čteš pozorně, to mě těší, děkuju! :-))
kmotrov: pokud je to příjemné dusno, pak je to vlastně poklona... děkuju! .. a v pohodě, představivost funguje, proč ne?! :))))
kmotrov: Ty se vůbec nestyď
Je to skvělý, obrazný, vzrušující a plné touhy co napíná kůži :-) a ta košile jak stéká, jen to líné gesto je pro mě otazníkem, ale mám vysvětlení, líná gesta totiž znám :-(
Je to skvělý, obrazný, vzrušující a plné touhy co napíná kůži :-) a ta košile jak stéká, jen to líné gesto je pro mě otazníkem, ale mám vysvětlení, líná gesta totiž znám :-(
kmotrov: Ano, ano, ano a já bláhová si říkala že tohle nikdo nepochopí, mnohokrát děkuji
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Siggi [16], xdarebak [16], horkosladka.symfonie [13], Opisovatel33 [3]» řekli o sobě
mr Scraper řekl o rry :moc a moc se mi líbí styl jakým píše :) hlavně do jejích povídek na literu jsem uplnej blázen. a navíc je moc super a sleduje anime ;-)

