Homér: Nu, holt sem neprobral verdikt, bro... :) Já beztak nevěřím, že někdo takovej fakt existuje. Ale nebudem tu probírat tu osobu a její exkrementy pod perlou mezi sklíčky :)
Na Homéra nekoukej, má poslední dobou zkaženou náladu p. Stratilem Jiřím...
Mně se to líbí, díky! :)
Mně se to líbí, díky! :)
A na suchá strniska, vítr tiše zapíská...Poslední dobou čtu takovéto hitovky. Znáš? Gró této poémy jsou poslední čtyři řádky...To už píšeš o důchodu?
Vítej doma.Z pralesa do džungle.Přeji klidnou aklimatizaci.Mise naplněna.Přeji hodně porozumění a lásky.Báseň mluví o smutku.
Audrey Diamond: v podstatě... Nic moc příjemnýho teda ale.
Nebesa, nebesíčka, jak praví Mánička, ale s nebesy. To je ovšem vše, co mě trochu zatahalo za oči. Hezky napsané a líbí se mi. Do debaty se nepouštím. To bych stratil rozum ;-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
zajem [17], nebezpecny [16], Nevim7 [10]» řekli o sobě
Mitzi řekla o LoveWillTearUsApart :Byl jednou jeden sladký sen, který vlastně možná ani nebyl tak sladký... Na to, abych pohádku dokončila, nemám nervy, zbývá mi jich už jen na snění.

