zaseja: Šunkobaron: Leslie: LadyLoba: Homér: dekuji za přivítání, konečně živější server, kde se básně komentují, básní mám dost, těšte se na další:)))))
Přijímám jakoukoliv kritiku!
Přijímám jakoukoliv kritiku!
LadyLoba: děkuji za přivítání. Konečně server kde se básničky komentují. Ostatní mi přijdou takový mrtvý
Šunkobaron: :D Jezisikriste, představila jsem si velerybi zácpu a pak tu spoušť, když to povolí, neeeeeee :D ... Jo a vítej
Jednou jsem někde viděl jak si pán lehl a dělal mrtvého nežli došlo k násilí. Výborný to bylo
Jj, film versus realita ... připomíná mi to jeden pořad na nejmenované televizní stanici a jmenoval se "Policie v akci"...
Zajímavá, baví mě v ní hledat, hezky úsporná. Nevidím v tom samostatné miniatury, ale příběh.
Sedla do mojí nahořklý nálady. Zvlášť ta část o ezoteričce je až uspokojivě výstižná, takových znám.
LadyLoba: :D Dík, trochu jsi mi to groteskno zesměšnila, to potřebuju. I když na druhý pohled vlastně ani ne, ale pobavilo.
Jan Václav Zemánek: Díky. Možná je moc rozmělněná pointa? Dokážu to posoudit až za pár měsíců, až vyprchá autoterapeutický účinek, tak uvidíme. Každopádně děkuju za čtení a zpětnou vazbu.
LadyLoba: zaseja: Homér: :D To je teda přivítání, chudák JVZ.
Mně to nepřijde blbý. Obraz dobrej, ale asi by to chtělo ještě vyladit, aby se pointa nevytratila do ztracena (nebo do žaludku velryby).
Mně to nepřijde blbý. Obraz dobrej, ale asi by to chtělo ještě vyladit, aby se pointa nevytratila do ztracena (nebo do žaludku velryby).
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
januve [17], petr richter [15], NiKiTa [14]» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o xaire :Kamarádka, která pro mě hodně znamená. Přál bych jí, aby našla štěstí. E

