Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 06.04.2022 - 11:59
komentářů8(8.)
Karel Malcovský: Díky moc.
přidáno 06.04.2022 - 11:58
komentářů8(7.)
Miňko: To jsem rád.
přidáno 06.04.2022 - 11:57
komentářů8(6.)
Dandy: Dík.
přidáno 06.04.2022 - 11:56
komentářů8(5.)
slavek: Díky.
přidáno 06.04.2022 - 10:02
komentářů5(4.)
jo e(ro)tika je prevít
přidáno 06.04.2022 - 09:47
komentářů5(4.)
shane: velmi jemné a hezké
přidáno 06.04.2022 - 09:37
komentářů8(4.)
pobavila
přidáno 06.04.2022 - 09:36
komentářů4(3.)
Bibisa55: jj hudba je kouzelná
přidáno 06.04.2022 - 09:35
komentářů7(4.)
Psavec: děkuji
přidáno 06.04.2022 - 07:39
komentářů5(3.)
Děkuji všem za nahlédnutí a případně i za pár písmenek v komentíku. :-)
přidáno 06.04.2022 - 07:37
komentářů7(5.)
Děkuji všem za návštěvu i pár písmenek pod mojí pocitovkou...:-D
přidáno 06.04.2022 - 04:41
komentářů8(3.)
Ale kdepak nemravnost. Jen drobná rozvernost.
přidáno 05.04.2022 - 20:16
komentářů4(2.)
Psavec: Děkuji. Je to můj úplně první příspěvek
přidáno 05.04.2022 - 20:03
komentářů9(8.)
oslovuje mě to
přidáno 05.04.2022 - 18:26
komentářů4(1.)
Líbí se mi.
přidáno 05.04.2022 - 18:26
komentářů7(3.)
Hezká.
přidáno 05.04.2022 - 18:25
komentářů5(2.)
Holčičky prý dělá soused.
přidáno 05.04.2022 - 18:18
komentářů7(4.)
Nápodobně.
přidáno 05.04.2022 - 16:55
komentářů6(2.)
nádherný
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming