WinePoet: jj bylo to jen takové zamyšlení
slavek: no někdy a u někoho asi jo
slavek: no někdy a u někoho asi jo
Ač to tak teď nevypadá, ale život jde dál i pro tebe, básníku.
slavek: děkuji, jsem rád, že vyvolala vzpomínky
Dandy: no občas to tak bývá
Bibisa55: děkuji
Dandy: no občas to tak bývá
Bibisa55: děkuji
Po všem a po každém zbyde jen hrst popela. Jde o to, aby se neztratil fénixův efekt.
Opět fajn humor.
"Když obhlížíš Kozomín
nejlíp je vlézt na komín."
"Když obhlížíš Kozomín
nejlíp je vlézt na komín."
Oslovila, vyvolala vzpomínky.
Skvělá.
A Dandy má pravdu s tím tichem před bouří.
Skvělá.
A Dandy má pravdu s tím tichem před bouří.
Smutně přesné.
A, jak říkal Hogofogo, "Fraška života letí kupředu jak splašená herka a diváka pranic nezajímá zápletka prvního aktu."
A, jak říkal Hogofogo, "Fraška života letí kupředu jak splašená herka a diváka pranic nezajímá zápletka prvního aktu."
Když pravdou začne se stávat lež.
Začnou se dejiny propadat do prazdnoty.
Kde zbude hrst popela
S kterého by Fenix mohl znovu
vzletnout.
Začnou se dejiny propadat do prazdnoty.
Kde zbude hrst popela
S kterého by Fenix mohl znovu
vzletnout.
Karel Malcovský: Díky! Přitom je to i veršované drabble. Tentokrát byla zadána jen povinná věta: To to letí!
:-D
:-D
Psavec: děkuji snad i má další díla se budou líbit

