Homér:
Byl to dopis a konec je vlastně začátek, napsala první pocit, pusť...já děkuju.
Byl to dopis a konec je vlastně začátek, napsala první pocit, pusť...já děkuju.
Musel jsem to číst víckrát, ale nakonec se to 'složilo'. A moc dobře.
To jsou Postřižiny.
A ještě "Z nežízně žízeň udělá teprve náš májový ležák!"
A ještě "Z nežízně žízeň udělá teprve náš májový ležák!"
Ano někdy se to tak zamotá.
V zrcadle kouká čísi skrvavený obličej.
V zrcadle kouká čísi skrvavený obličej.
Pěkně napsané.
Dno sklenky pokut vní nebyla voda časem přináší jen smutek.
Dno sklenky pokut vní nebyla voda časem přináší jen smutek.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Severak řekl o Rezavá Plechovka :Rád bych si ní někdy zašel na tah po hospodách. Třeba bych pak, někde po ránu uviděl její inspirace…

