Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 25.04.2022 - 23:01
komentářů5(2.)
Zaujala.
přidáno 25.04.2022 - 22:57
komentářů5(1.)
Krása..
přidáno 25.04.2022 - 22:09
komentářů4(1.)
Pěkné
přidáno 25.04.2022 - 20:56
komentářů10(7.)
na té blíž srdci, krásné
přidáno 25.04.2022 - 19:48
komentářů3(3.)
Ammes: Děkuji
přidáno 25.04.2022 - 19:24
komentářů6(4.)
slavek: Díky za veršíky.
přidáno 25.04.2022 - 18:51
komentářů3(2.)
Dost mě zaujal název. Možná mi trochu vadí ty rýmy jako tát, dát, smát , bát.. ale vím že je to záměr. Jinak mi líbí „kapka sedativ do mých očí"
přidáno 25.04.2022 - 17:34
komentářů6(3.)
Emoční smuténka. Při čtení běží hlavou "ano, to znám..."
přidáno 25.04.2022 - 17:31
komentářů4(3.)
Extrahováno ze života. Hezké.
přidáno 25.04.2022 - 17:22
komentářů6(3.)
Uviděl jsem kluka,
který přes plot juká.
Holek je tam pět,
co vám budu vyprávět -
od první až do páté
všechny zcela hanbaté...
přidáno 25.04.2022 - 17:15
komentářů5(3.)
Nepít v této době je hazard ;o)
přidáno 25.04.2022 - 17:12
komentářů6(4.)
Připojuji se. Okopávat, vyvazovat, stříkat, vylamovat a pořád dokola od jara do podzimu.
Trefné, pravdivé.
přidáno 25.04.2022 - 17:01
komentářů6(4.)
Rozverná...
přidáno 25.04.2022 - 16:59
komentářů4(2.)
Občas se tady najdou věci, ze kterých zamrazí. Toto je jedna z nich.
přidáno 25.04.2022 - 16:55
komentářů9(5.)
wojta: Vysoké srovnání, díky...
přidáno 25.04.2022 - 16:05
komentářů6(2.)
Nemám výhrad.
přidáno 25.04.2022 - 13:11
komentářů6(1.)
Zas taková posmutnělá.
přidáno 25.04.2022 - 13:09
komentářů3(1.)
Smuténka.
přidáno 25.04.2022 - 11:35
komentářů3(3.)
Je bledý den, jako Ty. Krásné
přidáno 25.04.2022 - 09:47
komentářů4(2.)
Hezká veršovánka. Něco podobnýho jsem kdysi taky napsal. Jen trochu vulgárně.
Myslel jsem, že to přes ty rýmy nedočtu, ale nakonec mi to nedalo a vlastně jsem za to rád.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming