Dost mě zaujal název. Možná mi trochu vadí ty rýmy jako tát, dát, smát , bát.. ale vím že je to záměr. Jinak mi líbí „kapka sedativ do mých očí"
Uviděl jsem kluka,
který přes plot juká.
Holek je tam pět,
co vám budu vyprávět -
od první až do páté
všechny zcela hanbaté...
který přes plot juká.
Holek je tam pět,
co vám budu vyprávět -
od první až do páté
všechny zcela hanbaté...
Připojuji se. Okopávat, vyvazovat, stříkat, vylamovat a pořád dokola od jara do podzimu.
Trefné, pravdivé.
Trefné, pravdivé.
Občas se tady najdou věci, ze kterých zamrazí. Toto je jedna z nich.
Hezká veršovánka. Něco podobnýho jsem kdysi taky napsal. Jen trochu vulgárně.
Myslel jsem, že to přes ty rýmy nedočtu, ale nakonec mi to nedalo a vlastně jsem za to rád.
Myslel jsem, že to přes ty rýmy nedočtu, ale nakonec mi to nedalo a vlastně jsem za to rád.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)

