Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 29.04.2022 - 18:00
komentářů6(3.)
Smuténka.
přidáno 29.04.2022 - 17:56
komentářů8(2.)
Dandy: Díky za dodatek.
přidáno 29.04.2022 - 16:23
komentářů8(1.)
Jsou ve vztazích to štrapáce.
A měla by to býti legrace.
Babička jen říkávala rarachu
Že klečet budeš na hrachu.
přidáno 29.04.2022 - 16:14
komentářů6(2.)
Moc pěkné
přidáno 29.04.2022 - 11:24
komentářů6(3.)
O žádné nedokonalosti nemůže být řeč...
přidáno 29.04.2022 - 11:19
komentářů8(2.)
Moc se mi líbí evokace pocitů vyjádřené v pár slovech. Možná i proto, že jsem taky Moravák.
"Dobrý člověk ještě žije
na Moravě víno pije..."
přidáno 29.04.2022 - 11:14
komentářů3(3.)
No, centrum erotiky je sice podle posledních výzkumů někde ve spánkových lalocích mozku, ale pravda je, že mozek to v podstatě neřídí - je to asi někde jinde. Buhví kde...
Podařené.
přidáno 29.04.2022 - 10:58
komentářů10(10.)
wojta: Díky za přečtení, filosofický úvod i lokalizaci Dubaje.
přidáno 29.04.2022 - 07:37
komentářů6(1.)
Smutně krásná fáze utrpení lásky...
přidáno 29.04.2022 - 07:34
komentářů10(9.)
Stále stejnou tmou .... . Já jsem čekal na ,,světlo prozření" téměř 33 let. Ale za tu dobu jsem stihnul vykonat i jiné věci. Každou ztrátou proto i něco získáváme, nejen ztrácíme. Jen nepřestávat hledat.
A ten Dubaj, ten musí být někde blízko, protože k nám na šachtu jezdí Arab na kole!
přidáno 29.04.2022 - 07:30
komentářů8(1.)
Krásně vyjádřená pocta
přidáno 29.04.2022 - 07:29
komentářů6(2.)
Krásně vyjádřené, souzním
přidáno 29.04.2022 - 07:25
komentářů3(2.)
Príma :-D
přidáno 29.04.2022 - 07:24
komentářů10(10.)
Dandy: Děkuji, je to tak. A časem je víc těch slz štěstí a radosti...
přidáno 29.04.2022 - 07:22
komentářů12(12.)
Skvělá mizérie. škoda ..... .
přidáno 29.04.2022 - 07:22
komentářů7(5.)
Dandy: Mlčeti Zlato: Psavec: slavek: Děkuji :-)
přidáno 29.04.2022 - 07:17
komentářů8(8.)
Ale co to meleš, na ,,španělskou chřipku" zemřelo snad 50 miliónů lidí. Těm by to připadalo naopak příjemné a smysluplné.
Věnuj se formě, opět to ,,flákáš". Z první a - vedle .... .
přidáno 29.04.2022 - 07:08
komentářů19(18.)
Když chceš, tak umíš. OK.
přidáno 29.04.2022 - 07:05
komentářů4(4.)
No com.
přidáno 29.04.2022 - 06:42
komentářů6(6.)
Povzbuzení za snahu. Já jsem zrál 33 let. Zraj také, třeba to přijde dříve.
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming