Jsou ve vztazích to štrapáce.
A měla by to býti legrace.
Babička jen říkávala rarachu
Že klečet budeš na hrachu.
A měla by to býti legrace.
Babička jen říkávala rarachu
Že klečet budeš na hrachu.
O žádné nedokonalosti nemůže být řeč...
Moc se mi líbí evokace pocitů vyjádřené v pár slovech. Možná i proto, že jsem taky Moravák.
"Dobrý člověk ještě žije
na Moravě víno pije..."
"Dobrý člověk ještě žije
na Moravě víno pije..."
No, centrum erotiky je sice podle posledních výzkumů někde ve spánkových lalocích mozku, ale pravda je, že mozek to v podstatě neřídí - je to asi někde jinde. Buhví kde...
Podařené.
Podařené.
wojta: Díky za přečtení, filosofický úvod i lokalizaci Dubaje.
Stále stejnou tmou .... . Já jsem čekal na ,,světlo prozření" téměř 33 let. Ale za tu dobu jsem stihnul vykonat i jiné věci. Každou ztrátou proto i něco získáváme, nejen ztrácíme. Jen nepřestávat hledat.
A ten Dubaj, ten musí být někde blízko, protože k nám na šachtu jezdí Arab na kole!
A ten Dubaj, ten musí být někde blízko, protože k nám na šachtu jezdí Arab na kole!
Dandy: Děkuji, je to tak. A časem je víc těch slz štěstí a radosti...
Ale co to meleš, na ,,španělskou chřipku" zemřelo snad 50 miliónů lidí. Těm by to připadalo naopak příjemné a smysluplné.
Věnuj se formě, opět to ,,flákáš". Z první a - vedle .... .
Věnuj se formě, opět to ,,flákáš". Z první a - vedle .... .
Povzbuzení za snahu. Já jsem zrál 33 let. Zraj také, třeba to přijde dříve.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.

