Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 02.08.2022 - 15:27
komentářů6(3.)
Tohle se Ti daří.
přidáno 02.08.2022 - 14:15
komentářů5(4.)
Psavec: Lenča: Dandy: Díky.
přidáno 02.08.2022 - 14:14
komentářů4(3.)
Psavec: Dandy: Díky.
přidáno 02.08.2022 - 14:13
komentářů6(2.)
Lenča: Díky.
přidáno 02.08.2022 - 13:46
komentářů6(1.)
Krásná, nadčasová...
přidáno 02.08.2022 - 13:43
komentářů2(2.)
Dandy: To rozhodně. Obzvlášť když netušíš PROČ...
Díky za přečtení :-)
přidáno 02.08.2022 - 09:29
komentářů15(2.)
Miňko: díky...
přidáno 01.08.2022 - 22:51
komentářů15(1.)
Skvělá!!
přidáno 01.08.2022 - 20:57
komentářů7(5.)
Psavec: Děkuji mnohokráte :)
přidáno 01.08.2022 - 18:09
komentářů2(1.)
Smutné,pro ženu takto přijit o dítě.
Havárek jsem zažil více ale nejhorší je koukat se
Nato co se stane.
přidáno 01.08.2022 - 17:55
komentářů3(3.)
Povedená, líbí se mi.
přidáno 01.08.2022 - 17:52
komentářů7(4.)
Bezva!
přidáno 01.08.2022 - 17:51
komentářů4(2.)
Pěkná kapka.
přidáno 01.08.2022 - 16:53
komentářů5(4.)
Ten konec tomu dáva punc
přidáno 01.08.2022 - 16:32
komentářů5(3.)
Hledat něco co hledat nechcem.
Zaniknou v něčem co krasou se zdá.
Zaniknou v hrstce prachu.
Oko slzou jej vymívá.
Pěkné
přidáno 01.08.2022 - 16:27
komentářů7(6.)
Zajimavá
přidáno 01.08.2022 - 16:20
komentářů4(1.)
Koloběh
přidáno 01.08.2022 - 14:45
komentářů7(3.)
Cecidit angelus: Miňko: Děkuji :)
přidáno 01.08.2022 - 14:00
komentářů5(3.)
Také se ještě vrátím, je toho na jedinou báseň dost - obrazů a slov...
přidáno 01.08.2022 - 12:35
komentářů3(2.)
Taková jsem já. Děkuji.
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :
Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming