Dandy: To rozhodně. Obzvlášť když netušíš PROČ...
Díky za přečtení :-)
Díky za přečtení :-)
Smutné,pro ženu takto přijit o dítě.
Havárek jsem zažil více ale nejhorší je koukat se
Nato co se stane.
Havárek jsem zažil více ale nejhorší je koukat se
Nato co se stane.
Hledat něco co hledat nechcem.
Zaniknou v něčem co krasou se zdá.
Zaniknou v hrstce prachu.
Oko slzou jej vymívá.
Pěkné
Zaniknou v něčem co krasou se zdá.
Zaniknou v hrstce prachu.
Oko slzou jej vymívá.
Pěkné
Také se ještě vrátím, je toho na jedinou báseň dost - obrazů a slov...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

