Jo, dobré a když si představím tvou terasu s bazénkem, jak se tam za noci cachtáš, má to ještě lepší odstín úplňkové noci.
Tento díl se mi zdá hodně srdceryvný, takové repliky jako: Na srdce mi padl těžký stín. - jsou velmi ohrané...
je to škoda, protože dar/trpělivost psát, formulovat dobře myšlenky máš, už jen ty dlouhé texty o něčem svědčí... jenže tohle je /podle mě/ skutečně "nápodoba" tzv. červené knihovny. I o "životě po životě", duchařině a tak se dá psát jinak, ale stálo by to mnohem víc úsilí.
je to škoda, protože dar/trpělivost psát, formulovat dobře myšlenky máš, už jen ty dlouhé texty o něčem svědčí... jenže tohle je /podle mě/ skutečně "nápodoba" tzv. červené knihovny. I o "životě po životě", duchařině a tak se dá psát jinak, ale stálo by to mnohem víc úsilí.
Nezlob se, haiku má jiné parametry, lze se o něm hodně dočíst například zde v teorii haiku - u autora snake_01...
Není to marný.
Dalo by se i takhle:
Jak trestanec
ve svém vlastním světě.
Myšlenkami v kleci uzavřený,
žíznivý a hladový.
Ač zlomený a sám,
netoužím po odvetě
Jak starý barák
po požáru zničený...
Dalo by se i takhle:
Jak trestanec
ve svém vlastním světě.
Myšlenkami v kleci uzavřený,
žíznivý a hladový.
Ač zlomený a sám,
netoužím po odvetě
Jak starý barák
po požáru zničený...
Zaujalo, těším se na pokračování.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Severka řekla o Erien, potulný bard :Bard, se kterým si na toulkách životem ráda povídám...dělíme se o slova...ale i o světlo...děkuji za důvěru...i přátelství...;)

