

kmotrov: Díky, přirovnání k Dykovi si cením. Až teď jsem si uvědomila, že polomrtvé mám i v jiné básni, ta už je opravdu o kritice životního stylu současníků: https://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=28953-prezivani-na-pul-pl
ynu
Asi moje téma :-)
ynu
Asi moje téma :-)


Myslím že tohle má hloubku, myšlenku a sdělení. A stálo by za to zdokonalit formu, dovést do konce...jen můj názor...


Líbí se mi. Ale osobně bych nechal první dvě sloky. Je v nich všechno. Ty další jsou zbytečné. Jen můj názor....


Hanulka: Vedle jak ta jedle. A ano, napsala, když je moje :-P


Tak to je od Tebe smutné, kdysi milý Kmotrove. Zklamal jsi mě, radši zas odcházím. Beztak je tu už totálně mrtvo.


mannaz: No jo no. 40 letos. Zrovna v židli jsem napsal fakt za minutku, na balkóně chatky nad zálivem Drake. Taky je to můj favorit. Dík.


kmotrov : Denisa, já jsem to poznala hned, psala velká písmena v nadpisech a "kuk" na chat několikrát....beze slov.
Tak hezkou báseň by nenapsala, pardon. A Milanovi (Psavec) se hned hlásila... z Literu. Je to tak, jak píšeš.
Tak hezkou báseň by nenapsala, pardon. A Milanovi (Psavec) se hned hlásila... z Literu. Je to tak, jak píšeš.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
HellRammCZ [12], Athar [10], Niemand [9]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Severka :jedna z nejcitlivějších básnířek, ketré kdy tento server poznal:)...vížím si toho, že ji znám...i osobně...slunečnice!!!:)