doplňuji si obrázek, že by si někdo v tramvaji odfrkl na tvůj kabát? pěkně pěkné
super. některým lidem bych tohle nejradři poslala, aby si uvědomili, jak jsou debilní. Jak jsou omezení.
pivně mi bylo, protože jsem měl kocovinu:-)
ha ha ha, doufám, že jsi alespoň zatleskal
Není to první pokus, jen první báseň vložená zde ;)
Tvoje klasická, tzn. skvělá věc, plná významů, obrazů a hlavně upřímnosti. Navíc tneš do živého...
No nevím, ale tohle není zrovna trefa do černého (pardon do bíleho). Místy to docela drhne a opakováné zdůraznění PRO MĚ se mi moc nelíbí.
Líbí se mi to, ale není to úplně můj šálek čaje. Asi je to tím, že některé věci jsou řečeny příliš mnoho slovy a tak se v tom místy trochu ztrácím. Na první pokus je to ale moc dobré.
Jdiné co bych vyzdvihl, tak jsou poslední tři verše,... x)
to by se nam takhle libilo, malovat cely svet na bilo, motyla i jeho larvu, mame radi bilou barvu... ...
bila bila bila bila, komu by se nelibila a tak dal... na me je te bile moc a prirovnani v basnich moc nemusim...
bila bila bila bila, komu by se nelibila a tak dal... na me je te bile moc a prirovnani v basnich moc nemusim...
Krásná věc. U tvých dílek si vždycky všechno pěkně představím. Druhá sloka se mi líbí nějak nejvíc, tak jak jsem ji pochopila. Ono to rozepnutí podprsenky hodně znamená a snad je to i takový zlom, když už to tomu chlapovi ani nestojí za to. :) Já jsem ukecaná, strašné - ale prostě vydařené dílko.
Bílá je hezká barva, taky ji mám ráda, ale nemyslím si, že by to bylo téma, které by táhlo nějakou (pořádnou) báseň. Navíc rýmy docela dost drhnou. Přesto máš tu nějaké pěkné obraty: "Bílá je pro mě barevná duha" atd...
dekuju slecny za komentare...:)
to M: mhm..ctvrtek...!?
to L: zij...ziju..:) vzdyt vis*
to M: mhm..ctvrtek...!?
to L: zij...ziju..:) vzdyt vis*
Homére !!!! panejo ............... !!! kde ty k sakru žiješ ? je to neskutečně nádherný, ty věty, neuvěřitelný ! čiao a díky !
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Martinasso [17], D.W.B. [14], Stin [13], Pittore [11], Warp [7], Poezie anonymity [6]» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?

