Dal bych to do lásky možná do života - jinak na tom není co vytknout
Kolik je na světě států? Hm, mé jméno by bylo asi od všeho trochu...přidej jí ještě nějaký státy...to je málo jenom tři, to by mě urazilo! Co taková tajemná Brazílie... a Kanárské ostrovy, Haity....a Velikonoční ostrovy, ty jsou velmi zajímavé, když cestuji prstem to mapě, tak i Ausrtálie, ženy jsou totiž úplně opačné, než muži....a co revoluční Rusko, no to mám asi já, hi,hi, né dál....miluji i Mexiko a zajímavá je i Indie, Egypt, prostě od všeho trochu, najdeš v té své milé, jen si více lámej tu svoji krásnou hlavičku.., hi,hi....úspěchu zdar...:)))
Taky moc nerozumím tomu konci....,ale pěkná. Musím odporovat, není to sdělení, ale báseň.....:)))
Yana: Hrozně dlouho jsem přemejšlel... kam sakra to jméno přiřadit.. Vyšla mi prostě Italie, trochu Španělsko a ždibet Francie... Ale stejně pořád nevim...
Je to sdělení a krásné, akorát nemám ráda slzy na jeho řasách. Nějak nemam ráda když chlapi pláčou. A asi už je dlouho, a nechápu, proč 359 dní?
Úžasná trojkombinace, ještě že Itálie, Francie, Španělsko, dobrý by bylo taky Anglie, Německo a Rusko. To by byla jiná třída. Blbej vtip, hm. Ta báseň se mi líbí.
nevyžaduju, jen komentuju, ale iniciativě se meze nekladou, takže díky lonere ;)
loner: Věz, že byc svou vyvolenou za nic na světě nevyměnil :)
Pravda, pro tu pravou to nikdy nebude to vše, hm? Gratuluji tobě k ní a jí k tobě- tu sličnou inspirativní slečnu bych velmi rád poznal. :)
rikas probuzeni?
s krasnou ženou v noci spát?
... milovat jsi ji mel ... do rozedneni :)
s krasnou ženou v noci spát?
... milovat jsi ji mel ... do rozedneni :)
loner: popravdě ani ne... nemůžu si pořád vybrat, jaký téma... pak mi to nepřijde dost dobrý a pak nakonec konečně něco vyplivnu a s tim stejně nejsem spokojenej :)
to se to pise samo vid? Zamilovany nacelniku ... :) bylo to fajn ..
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Winnie» narozeniny
Duše zmítaná bouří reality [18], Asinar van Martinaq [18], Burak [13], Therésia [13], Erma [12], ŠoDO [8]» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.

