

No, divím se, žes taky sklouznul k pokusu o horor. Ta forma je super. Je pravidelná, má spád a vidím ji poprvé. Ale o strach tam nejde. Ponuré téma ještě nikoho nezastraší - navíc: proč všichni ta hororová díla tak natahují? Dyk to vede jen k omílání téhož pocitu. Podle mě by měl strach gradovat a vyvrcholit a ne se jen kumulovat a nabalovat a pak vyčpět v pointě příliš vzdálené začátku.


Fakt moc povedené!
A toto :
"v rytmu našich žhavých těl
...celý svět by se chvěl"
je prostě VYNIKAJÍCÍ !!!
A toto :
"v rytmu našich žhavých těl
...celý svět by se chvěl"
je prostě VYNIKAJÍCÍ !!!


juuu. ta je skvělá:) víc takových na psancích, prosím!


shane:
Tak se tedy budu drát,
s osudem se budu rvát.
Děkuji. :-)
Tak se tedy budu drát,
s osudem se budu rvát.
Děkuji. :-)


taron: Víš, je to nakonec všechno jinak, poznal jsem úúplně jinou holku, a jsem s ní ten nejšťastnější člověk na světě)


pátrali mnozí. někteří lépe, někteří hůře. nejlepší dílo na toto tema poskytla 6tice lidí Graham Chapman, John Cleese, Eric Idle, Terry Gilliam, Terry Jones a Michael Palin.
a k samotne basni.. musim se přiklonit k puerovu nazoru.
a k samotne basni.. musim se přiklonit k puerovu nazoru.


pro mne dost nezajimave. skoro až zcela náhodné, nespojité.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
In.D r e a m [17], rudla [16], Mattaku [15], frusciantes [13], Lubinla96 [9]» řekli o sobě
loner řekl o DDD :Nejenže miluje ibišky, píše také dobré básně. A kromě básní je fajn parťák do diskusí ... jo, to je DDD :)