selan: stýská se selane stýská :( nic není jak má být....
CHápu tvou zlobu sama na sebe...nejvíce mě zabolely tvé poslední dva řádky..tak držím palce :))
díky :-) taky jsem si to uvědomila, když jsem si to po sobě přečetla... tak jsem to změnila na "zírám"... to je tím, že jsem na sebe už tak naštvaná :-)
Bylo mi to hned jasný..fuj, radši nečíst...:)), je to fakt smutný a já teď budu mít strach jet autem :))
Je krásná..jenom...to "čumím" mi k té lásce a něze moc nesedí..jinak jo. líbí :))
Yana, Vir : A možná taky od všeho trošku. :)))
Jo..jo..podívala jsem se ti na zoubek, už vím, s kým mám tu čest..díky, že jsem tě poznala..bylo mi ctí :))
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Umouněnka :Slečna s šikovnou prací s jazykem a organizátorskými schopnostmi. Pořádá své literární večery a ráda se účastní literárních čtení. Naživo velmi příjemná osoba.

