Pravda..člověk se nezmění,ať je doba jakákoliv a ať se stalo, či stane cokoliv...pěkná báseň :)
I po 4 letech je pořád fresh, vykouzlila mi úsměv na tváři, můžu jít v klidu spát.
no zajimavé,ale v dnešnim světě rozdělovat náboženství na boj dobra a zla/boha a satana neni dobré vlastně nikdy nebylo,protože co znamená bůh,satan? Nic jen pojmy,které zneužili církevní vůdci. Pro křesťany je satan aláh,pro muslima je to bůh. A k tvé otázce. Proč bůh nezachránil tvého kamaráda? Protože byl k němu milostivý a nenechal HO trpět. A to je kámen úrazu. Bůh nenechal kamaráda trpět, a ty ses s tím nesmířil a myslíš si,že zradil tebe tak i tvého kamaráda,ale je to opravdu tak?
Co ti na to říct? Je to vážně dobý a radš nic víc.
Stydím se, že jsem propásl/ přehlédl takovou nádheru - přesně takhle se píše poezie
Máš tam minimalně tři špatné rými - :) ale sakra si se zlepšil od těch dob, co jsem ti překopával básně :)
Yasmin: taron: slnečnica: Lössenie Eruzel: Cvokhauz: moc děkuju za komentáře :-)
1. u buňky ti vypadl háček (1. sloka/4 řádek)
2. Druhá (čárka) \ (2. S/ 2. Ř)
3. Připomene (háček) \ (4. S/ 3. Ř)
4. Nezmizí (čárka) \ (4. S/ 4. Ř)
Teď k básni - jelikož tě nechci odradit hned na začaltku - budu mírný - struktura a melodie :(
Vítej!
2. Druhá (čárka) \ (2. S/ 2. Ř)
3. Připomene (háček) \ (4. S/ 3. Ř)
4. Nezmizí (čárka) \ (4. S/ 4. Ř)
Teď k básni - jelikož tě nechci odradit hned na začaltku - budu mírný - struktura a melodie :(
Vítej!
Nováčkovská..?....noo tak jooo noo..podle toho píšu nováčkovsky teda pořád...mě se líbí...je to trošku holt muj styl...:D
Hm..ty jsi asi opravdu nováček i v psaní básní...je taková ..hm..taková nováčkovská...., ale to se poddá..hlavně se nenech otrávit komentama a skládej dál, však na to přijdeš...není to vůbec těžké :)))
No..
život je voj
kde první lest......
zvol radši boj
když nechce kvést.
No..bude mi 36 , ale určitě nejsem se vším smířená...tak nevím :)))
život je voj
kde první lest......
zvol radši boj
když nechce kvést.
No..bude mi 36 , ale určitě nejsem se vším smířená...tak nevím :)))
derrry: Cením si každého názoru, je spousta lidí a spousta stylů
Sto lidí - sto chutí.
Děkuji.
Sto lidí - sto chutí.
Děkuji.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Spring [18], Draugen [18], Lea [18], elinka007 [14], Keyance [13], Shaylin [12], jjkapo [12], timelady [10], anicun [5]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Sokolička :děkuju ti za to, žes mě hned neodsoudila a i přes ty /hádky/ sis ke mně našla cestu. i já k tobě.vážim si tvejch komentářů. seš faájn Marcelo..;-)

