Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 26.09.2012 - 17:24
komentářů2(1.)
Auva..auva
přidáno 26.09.2012 - 17:21
komentářů3(3.)
Do třetice... všeho nejlépe :)
přidáno 26.09.2012 - 17:19
komentářů5(1.)
Proč to zastavovat ? To vaší lásku jedině utužuje ...toužení je krásné :) Potom budete celý život spolu a přijde ponorková nemoc a z toho se ti teprve bude zvedat žaludek :)))))

nesmutni, vše dobře dopadne .
přidáno 26.09.2012 - 17:16
komentářů3(1.)
Že by erotické sny ? Pěkné ..pěkné :)
přidáno 26.09.2012 - 17:14
komentářů2(1.)
Líbí....máš básně k přemýšlení ...
přidáno 26.09.2012 - 17:13
komentářů7(3.)
Krása....možná to slunce bych tam nedávala...ale ty útesy..to je nádhera :)
přidáno 26.09.2012 - 17:05
komentářů6(1.)
Krásné podzimní básně jsou tu..a to je prý podzim smutný ...není, je krásný , barvitý a osobitě čarovný :)

Nádhera...
přidáno 26.09.2012 - 17:04
komentářů11(4.)
ha...mlčím , ani nedýchám ....krása .
přidáno 26.09.2012 - 16:44
komentářů11(3.)
óóó! a áách! a víc ze sebe nedostanu.
přidáno 26.09.2012 - 16:08
komentářů9(1.)
čím víc to čtu, tak mě ta anglická část nějak nesedí... ale možná to je jen ve mně :)
přidáno 26.09.2012 - 15:17
komentářů8(2.)
Líbí se mi to i přes tu "neučesanost". Anebo právě pro ni...
Ty pocity mi jsou blízké.
přidáno 26.09.2012 - 15:04
komentářů1(1.)
Rozesmála ....
přidáno 26.09.2012 - 15:03
komentářů8(1.)
no..je to takový myšlenkový děj...ano , děj, který může napadnout každého z nás, při pozorování východu , či západu slunce, jako by se strhával boj .. boj o vládu nad světem :))
přidáno 26.09.2012 - 15:00
komentářů33(21.)
Vladan: Co to tedy je druh ? Já už jsem ze školy nějakých 18 let a na toto jsem se zrovna nespecializovala , škoda, dnes jsem mohla zazářit :))

ANO, uznávám , že něco něco nevíme, neznamená , že musí být nějaký kreator, ale jsou různé zkušenosti, věci, prožitky, které tomu nasvědčují .... vlastně i to je výsledek evoluce ? Jo ..evolučne je pořád tady a teď a proč se tedy evolučně nevyvíjí zvířata ? ..proč se u nich nevyvíjí cit, umění, abstraktní myšlení ? Schopnost řeči, psaní, počítání ? Třebas u opic ? Ti jsou teda nejblíže ? Mají stejnou možnost jako my ...proč nepokračují ve své evoluci ? ....kde se u nich stala chyba, že se nevyvíjí , zatímco my se tak bombasticky posunujeme vpřed ? Najednou jsem takřka bez chlupů, najdenou máme veliký mozek a najednou máme i schopnost mluvit, psát, tvořit abstraktně myslet, hop a je tu lidoop ?? Hm....nevím, nevím ...je to moc kdyby, kdyby,kdyby...s tou matematikou jsem to myslela jako k čemu je nám abstrakce až takového formátu ...jsme tedy hříčkou přírody , že máme tak obrovský mozek, využíváme jen setinu toho , čeho bysme mohli a je podstatná část našeho myšlení vlastně na nic, protože si vymýšlíme pohádky o všem možném a vytváříme si vlastní strachy a schopnost vnímat čas a budoucnost a ..a ...a...výsledek evoluce ? Moc velkej mozek ,který nám možná spíše překáží , než pomáhá ? A ničí celou přírodu ? Evoluce ...jo ..evoluce...další věc k tomuto článku tedy nemám , definovat druh neumím , byl by to blábol ...
přidáno 26.09.2012 - 14:56
komentářů8(7.)
Erik1131: začala mi škola a navíc děláme koupelnu....tak jsem ráda, že žiju...:/
přidáno 26.09.2012 - 14:54
komentářů8(6.)
alexis: Jsem na tom podobne
přidáno 26.09.2012 - 14:51
komentářů2(1.)
Mě se líbí ;)
přidáno 26.09.2012 - 14:35
komentářů8(5.)
Yana: to jsem ráda, až dojdeš na konec, jsem zvědavá, co na to povíš :) děkuji
ps. chystám pokračování ale ted nemám vůbec čas psát :(
přidáno 26.09.2012 - 14:16
komentářů33(20.)
taron: „Matamatika prý nejlépe funguje v oblastech částicové fyziky, astrofyziky“ – co je to za blbost? Chceš říct, že ti na krámě matematika nefunguje dobře? Samozřejmě, že funguje všude!!!!!!!! Ale v těch oblastech typu částicová fyzika selhává naše představivost (zatímco představu, co máš vrátit na stovku, když si koupil dva rohlíky a jogurt máš) a matamatika je to JEDINÉ, co tam funguje!
„k čemu to potřebujeme v evoluci ?“ – v evoluci? Evolucí (mutací, která má i stinné stránky) se nám zvětšil (nebo spíš zefektivnil) mozek natolik, že jsme schopni abstraktně myslet. Že jsme schopni si nejprve abstraktně představit model pušky, spočítat parametry, narysovat a poté i vyrobit; a nejsme odkázání na metodu pokusu a omylu při výrobě pazourkového hrotu. Nepochybuj, že abstraktní myšlení je právě tím, co nás katapultovalo před šimpanze a ostatní příbuzné. A možná je i tím, co nás tehdy v tom úzkém místě pramáti Evy zachránilo před vyhynutím :-). Evoluce probíhá stále, každým okamžikem.
Představy o vesmíru (teorie, ne dokázanou vědu) jsem popsal v jiné úvaze a bez mučení přiznávám, že nevíme… To, že něco (ještě) nevíme, není vůbec důkazem existence jakéhokoliv Boha, natož křesťanského Boha. Jasně, můžeš zapojit fantazii a psát o tom sci-fi povídky (já) nebo vyprávět pohádky (ty). Zhruba stejně „reálně“ podložené.
Pazebry. Z takovýchto malých, ale skokových změn je tvořen evoluční vývoj. A máme-li se bavit o makroevoluci, coby změny druhu, musíme vědět, co to druh je :-) !
přidáno 26.09.2012 - 13:21
komentářů33(19.)
Vladan: Jo a ano..možná by to tak šlo s těma tvýma prazebrama, ale tam jsi vysvětlil jen proužek, nebo maličkou změnu uvnitř druhu.....ne, nedokážu definovat živočišný druh, musela bych se podívat na web a potom hrát móóc chytrou a to se mi zrovna nechce :)
No dobře, no tak se poinformuji , ať jsem v obraze :)))
Našla jsem tam jen hibridizaci - křížení ....

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Wprices.com

Životní náklady - Všechny ceny na jednom místě

© 2007 - 2025 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming