

Pokud tě ještě nemám v oblíbených, po dnešním pondělku beze jmen tam jistojistě poputuješ.


schvalně, štiler?, je totiž úchvatná a tenhle někdo to umí minimálně jako on


Paráda, jako kdybych slyšela svou oblíbenou od Máků: Ty sny už odmala mám a bolí ráno se probudit sám v pokoji....


Holubi jsou živí (já vím, pichňa), ale to je jediný, co mi vadí. Je skvělá.


Píšeš dobře starý brachu
jen pozor no kordel
divného pachu :)
jen pozor no kordel
divného pachu :)


hezké, volné, zvláštní příběh..pohltilo mě to a tato forma se mi opravdu líbí - informace navíc, možnosti, rozpětí..za mě like :)


zvláštní pojetí básníka jako takového - moc se mi líbí slovní hrátky, má to formu i sdělení - můžeme být vším, čím chceme a slova, s těmi si též můžeme hrát - líbí :)


Vynikající pointa! Libí se mi i refrén "Je tu tma", jednotlivé strofy jsou také dost dobré, vyjma:
celé tělo brní
v třísky kosti láme
a ... kde všichni k sakru budou
ani nepomůžou
celé tělo brní
v třísky kosti láme
a ... kde všichni k sakru budou
ani nepomůžou
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
GreenEyes [18], Vlaďka [18], puero [18], Trdlo [18], prostějanek [18], kleirin [15], Jakub Barcal [12]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o Singularis :Milý a zajímavý člověk s analytickým pohledem matematika, pečlivostí archiváře a zvláštností Auri.