

Neřekla bych, že ptákovina, nějaké kouzlo to má. Ale je to divný... :D


nesouhlasím, já bych možná k tomu melodii našla :) je nějaká:) jinak pěkné líbí


Epes strádes se k tomu neblíží ani co do astronimických jednotek. Takhle rýmuje prvňáček na základní škole. Ten příběh je nezajímavý a popsaný divně. Navíc je to šíleně dlouhé a nezáživné.


Nedá se to dočíst, skončil jsem u Veličenstva Kata. Stop všem neosobním coververzím. Možná je to lepší dál, ale bohužel.


Asi by tam mělo být ignoranství. Papoušci v lidské kůži, super, vyhazování stromků z oken-další důkaz lidské marnotratnosti a tuposti a tak dál a tak dál, celkem to jde. Neboj, všechny lásky nejsou jen o penisech a vagínách.


Je to ufňukané a umrtvené. Člověk to čte a chce, aby už byl na konci, protože čte stav, který si nezasluhuje žádné politování nebo soucit.


Upít se k smrti! Ožrat se a lehnout si pod most, nohy hezky do zamrzající Vltavy. Brrr


Začátek mě chytil a odtáhl až ke konci. Je to psané perem starodávným, leč přec silnou přítomnost z toho cítit jde. Líbí.


Sofie Lorenová visí na plakátě u mě doma, Sofie Lorenová, pohledem jí uhejbám


No....... jo. Jo. Člověk to pochopí na poprvé, takže jo. Palec hore.


Iluze-difuze považuju za nechutně podprůměrný amatérismus. Celé to kazí.


Ne, není to novodobý svět. Je to slabost. Ztráta odvahy čemukoliv čelit. Satisfakce zaobalená do vzteku. A i přesto se mi to nelíbí. A máš tam chybu v tEch zbytečných kecech.


Další pseudofilozofická, rádoby-inťoušská, v zastydnutí mokvající, nudná, suchá ptákovina bez pointy, rytmu a rýmu!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Trapné dítě s mastnými vlasy [18], Luciphere [18], synthetic darkness [18], syrda [18], mariaanna [18], Dívka v modrém [18], Špáďa [18], Brunette... [18], jarin [16], devil [14], martinstefko [12], Jakub [11], impi [1]» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)