

a mně se ta povídka líbí, vždyť je o životě, základem je sice most, ale jenom jako kulisa, kolik už i za svůj život jsem viděla míst, která změnila podobu, skoro k nepoznání. Dovedu si docela dobře představit tu lávku, po které běhala ta dívenka a pod ní potůček a pak jak s lety a zásahem člověka se toto místo měnilo, dovedu si to představit, také proto, že se mi líbí jak je to popsáno. Pak mě při čtení napadlo jak miluji místa kde cítím, že tudy prošly dějiny, jakou sílu mají a a jak na mě magicky působí a jestliže dějiny, tak také člověk, tady žena, se svými bolestmi, láskami a smrtí. Dá se říct že mě ta povídka nadchla.


metaverz: Máš pravdu, když jsem to po sobě několikrát četl, uvědomil jsem si, jak je těch přirovnání moc. Když dneska píšu něco nového, už se trochu mírním :-)


moonell: takhle proste pisu ... tak ti rikam ze je to proste kravina takhle psat
kreslim do řádků žaluzií
slanym inkoustem
kreslÍm
slanÝm
.....
atd. atd.
kreslim do řádků žaluzií
slanym inkoustem
kreslÍm
slanÝm
.....
atd. atd.


Řekl by jsem, že hodně povedený, má to šťávu, vtip a logiku.Snad jen někdy až moc tlačíš na pilu v tom humoru, v přirovnáních....., ale jinak opravdu dobrý.


Tak tahle se mi líbí více než minulá.....opravdu parádní :)


Yana: Miro Sparkus: No zas takový zázrak to není, ale jsem rád, že se íbí.No a snad se ještě někdo přihlásí, možná by to chtělo více propagace.


Zajímavá a zpočátku vznešená, jen se mi tam trochu bijí ty žáby s bobkovým listem ;-)


nejen tady, ale mám pocit jakoby vteřina bylo tvoje oblíbené slovo, snad ji tolik prožíváš každou vteřinu i tu nejzoufalejší, jednou jsem psala jakobys svá díla psal odněkud z vězení, nemyslím to zle, to je to co cítím, třeba jseš svým vlastním vězněm, vězněm svých snů, myšlenek, zoufalství, nenaplněných vztahů, pořád se ráda nořím do tvých jakoby uvězněných slov, tak


no, tak teď první nebudu, bééé, jo povedla se ti, moc, tématem i zpracováním, sem zvědavá ale, kdo to bude hodnotit??? Já, DP, Stin nebo ty, no snad se přidají další ;-(


Vynutila mi úsměv na tváři, přijde mi hodně povedená, stále se držíš svého :)


Miro Sparkus: Jo, tak to mě napadlo na začátku nové sbírky, že sem tam dám velká písmena, která budou za konečný verš v básni. Jinak to v Tobě vyvolalo do jisté míry správný pocit. Jenže bych to nenazýval "třetí", atd osobou. Ale prostě jakoby vyšší silou. Prostě mystika. Děkuji za zastavení a komentář. Moc si toho vážím. Ještě jednou jeden velký dík.


Davidsoft: Každý MUS - pJEkný HNUS ...:-) Peace s Tebou :-))


Tuhle otázku si asi klade, nebo kladl každý z nás. Líbí se mi. Není to otřepané a to je dobře.


Dost morbidní tedy, až to skoro přebíjí ten smutný kontext celé básně. Představa zuboženého těla visícím na provaze, jak se pomalu odlamuje tělo od hlavy... jako báseň povedená, zpracování také, to ano, akorát morbidní až běda :-D :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Hvězdářka z Pikovky [18], Ta_Jina [16], RundasGrey [12], veselý android [11]» řekli o sobě
Severak řekl o Ronald Reagan :Ronald Reagan - muž, který se nebojí šokovat.