![]() |
komentáře k dílům uživatele :
To bych od tebe nečekal. Budou nějaký ééérupce na slunci, Lítají špunty. Taky jsem povolil uzdu a kultivovanost vzala roha. To bude měsícem, zvedá nám to čakry. (-: (-:
Ve školkách by z tebe měli radost. Obrázkový kartičky s tvými rýmy by ocenil i logoped.
človiček: Ta krajina odkut pramení je krásná,jak si někde dokáží cážit krajiny a vše nezničit.
Pamatnik na Husa je také moc pěkný.
To je mimo naš stát.
Pamatnik na Husa je také moc pěkný.
To je mimo naš stát.
Psavec: Ne jen jsem koukal odkut pramení Rýn .
Byla tam vzpomínka na mistra Jana Husa. Jeto tam moc pěkné
Byla tam vzpomínka na mistra Jana Husa. Jeto tam moc pěkné
Gora: Děkuji za komentář.Ale opravdu knihy nečtu,zase napsáno na zajímavou fotku
Psavec: Miňko: Koala: Děkuji vám,zase jsem včera koukal na fotku.
Dandy: znám, mám oba karpální tunely po operaci, chuťovka. Souzním.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
colorka řekla o Králíček :Ali, jsi jedna z nejhodnějších slečen, který jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že tě znám, protože můj život bez tebe by byl jak kafe bez cukru. ;)


