![]() |
komentáře k dílům uživatele :
To bych od tebe nečekal. Budou nějaký ééérupce na slunci, Lítají špunty. Taky jsem povolil uzdu a kultivovanost vzala roha. To bude měsícem, zvedá nám to čakry. (-: (-:
Ve školkách by z tebe měli radost. Obrázkový kartičky s tvými rýmy by ocenil i logoped.
človiček: Ta krajina odkut pramení je krásná,jak si někde dokáží cážit krajiny a vše nezničit.
Pamatnik na Husa je také moc pěkný.
To je mimo naš stát.
Pamatnik na Husa je také moc pěkný.
To je mimo naš stát.
Psavec: Ne jen jsem koukal odkut pramení Rýn .
Byla tam vzpomínka na mistra Jana Husa. Jeto tam moc pěkné
Byla tam vzpomínka na mistra Jana Husa. Jeto tam moc pěkné
Gora: Děkuji za komentář.Ale opravdu knihy nečtu,zase napsáno na zajímavou fotku
Psavec: Miňko: Koala: Děkuji vám,zase jsem včera koukal na fotku.
Dandy: znám, mám oba karpální tunely po operaci, chuťovka. Souzním.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Nikytu řekla o princeznacarodejkaZ :Tuhle osůbku mám mocky ráda. Má srdíčko ze zlata a píše opravdu nádherné básně.


