![]() |
komentáře uživatele :
Leslie: Diky. Proto tam jsou, se uklidnuju sam. Jen osicku do pasku u hodinek. Bych se mohl projit do Dejvic a pustit si k tomu...je to on, je to on, prazskej demon, ten demon.
Neu: Metro, tramvaj, nakupak, klasicky prazsky nic. Ale jedna megachytra slecna, za kterou tam jezdim. A v hospode jsem tam byl, ta vubec spatna nebyla.
LadyLoba: Jakou blbinu? Pohladil jsem starou po zadech a sel spat. Dnes jsem se mohl ozrat a sjet cistym MDMA, coz me vzdycky lakalo, ale radsi jsem si do vlaku sbalil i veci na vesnickou pout a v Plzni jen prestoupim. Jedu na miliontou kontrolu k vocni do Prahy. Nevis, jestli je na Borislavce nejaky hodinarstvi?
Sasanka: Ty žiješ? Jsi se na nás příšla podívat na svoje narozky. Jojo, Leslie, ta si jede freestyle.
Cobain se v hrobě otáčí. Hlavní je, milovat stáje.
Četl jsem to už toho 21.7. Bavilo mě to, ale nepobral jsem tu pointu. Proč tý babce nic neodeslali?
puero: Palačinky, bramboráky či snad high society...vepřový řízek? Použij prsty, poctivého nepálí. Nebo dvě vařečky.
Do prdele, nemáme auto, bazén, telku ani grill. Rozhodil jsi mě.
U koho jsi to byl na návštěvě, ty slídiči?
U koho jsi to byl na návštěvě, ty slídiči?
My máme jen wifi ^_^. A sbírky tu jsou, docela dost.
Psavec: Leslie: LadyLoba: Kleriska.KX: Díky moc, zaplavali jsme si dobře, atd.
človiček: Ano, ano, za chvíli se mé srdce otevře všem lidem dobré vůle. Prosím tě, tím zajímavým hajzlem myslíš záchod, nebo hajzla člověka?
kmotrov: No, Janička to zazdila. To nechápu. Když se spojí s takovou lůzou, tak musí být úplně blbá. Taky můžu po nádražích vykřikovat, že je potřeba přidat kuchařkám a školníkům. Pravda to je, ale stát je drobet složitější aparát.
Měl bys vidět hospodskou v pivnici U Kostečků. Maj tam výborný utopence, sekanou, hermelíny, klobásy. Zkus si u ní něco z toho objednat, to se na tebe snese mrak jedu, jak kdybys otevřel víko sarkofágu. A přitom je to tam tak fajn, pět druhů piv. Kámoš jí říká ženská před sebevraždou.
Měl bys vidět hospodskou v pivnici U Kostečků. Maj tam výborný utopence, sekanou, hermelíny, klobásy. Zkus si u ní něco z toho objednat, to se na tebe snese mrak jedu, jak kdybys otevřel víko sarkofágu. A přitom je to tam tak fajn, pět druhů piv. Kámoš jí říká ženská před sebevraždou.
Ou jés, psavec tu má konkurenci ve freestyle. Takže v 55 mi už nebude stát?
Helejď, mladej, nenavážej se do mojeho miláčka. Paní Konečná je krásná a chytrá! V jejím pohledu je celý vesmír.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severka řekla o lidus :Občas je svět i milé psycho...ať žijou bosorky a houpačky...;)


