![]() |
komentáře uživatele :
Stačí napsat knížku o tom, jak myslet hlavně na sebe, přidat k tomu pár archandělů a je to. Samozřejmě bez doplňků to nefunguje, takže to chce ještě karty se zmutovanými indiány, od každého nerostu alespoň pět kusů, mandaly na krk a různé jiné lapače nežádoucích stavů, Bachovy esence atd. Kamarádka ať si dá pozor.
Už jsem se bál, že si tu pyramidu koupíš. Léčitele, kineziology, andělé světla, vesmírné lidi atd., neposlouchat!
Já žádnej tvrďáček nejsem. Toužíš po maximální kritice Gregore. Je to unylé a nudné. Proto se to asi lidem tolik líbí, mohou se s tím ztotožnit. Neboj, pozitivní komentíky přijdou.
Jo, mohl bys z fleku skládat pro Dádu Patrasovou. Beruško půjč mi jednu tečku.
Paráda. Už ti něco vydali?
Orionka: Trefné...děti smetí, domů kovů. On to myslí vážně, ale schovává to za veselost.
Tak jsem teď přečetl všechny tvoje básničky. A víš co? Píšeš fakt dobře.
Alice In Chains mám hodně rád, že ti není hanba, takhle prznit grunge. To je můj poslední komentář k těm tvejm sračkám. Jestli to tady vážně vydáváš za svoje díla, tak jseš fakt absolutní ubožáček. Nachcat ti do očí trosko.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
trollqueen [18], Confused [18], Mnbi Icestorm [13], L'angelo caduto [12], Dzejna [9], pedvo [3], zákusník [3], leoniketes [1]» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se


