![]() |
|
komentáře uživatele :
Co dodat. Jsme mužský a používáme všechny prostředka k získávání dalších a dalších medailiček na cestě po žebříku. Dokud se šprušle neprolomí. Těm největším hajzlům, ale všechno vyjde. Tak bacha.
Toužit vlastnit duši, je cesta do pekel. Toužit vlastnit tělo, je cesta k bolesti. Radost se vrací tam, kde nedostává okovy.
Miňko: Diskuse mě těší. Snad je to tím, že těch pár řádek nezapadlo do lhostejnosti. Je jednou z eventualit, že je chyba na mé straně. Já něco cítil a něco myslel a něco napsal. Jak to působí na čtenáře a co si z toho odnese je jeho věc. Je to (snad) poezie a tak není významově strohá a jednoznačná a tak jsem to i zamýšlel.
puero: Stejně, jako všichni ostatní, každý má tu svou. Jedna čtenářka mi napsala:
Tak jsem si přečetla Zobcovou flétnu, no několikrát. Vidím v tom kouření.
Tak jsem si přečetla Zobcovou flétnu, no několikrát. Vidím v tom kouření.
Yana: puero: Leslie: LadyLoba: Jarda468: Hanulka: Dandy: Všem děkuji za čtení i za názory a myšlenky, které mě přivádí k potěšení z toho, že jste se mým opusem zabývali a že vás nějakým způsobem potkal. Výklad neposkytnu. Dlouhodobě zastávám názor, že, co si myslí čtenář je správně.
Napsané podmanivě. Zamyslel jsem se a nejprve nic. Pak jsem ustrnul... Mám rád pouhé kouzlo okamžiku, jsa již bez budoucna.
