Galerie Pokusy od Sari
Čekám na smrt / a mlčím. / Nejsem ten, kdo by měl cokoliv říct. (Kdo by měl co říct.) / Schovat se, zničit se, / hlavně ani neceknout. / Za každé slovo / děsivý trest. / Jsi v tom mistr. / NEDOSAŽITELNÝ!
přidáno 07.06.2013 - 15:14
Tady jde o nedosažitelnost jednoho člověka. O někoho, na koho nemám. O "vztah", který ničím každým dalším slovem.
přidáno 04.06.2013 - 23:57
Ach jo, tady ale nejde o smrt. Ach jo.
přidáno 03.06.2013 - 08:56
Ale ne, to jen tak vypadá.
přidáno 03.06.2013 - 08:39
Pane bože, z toho se stává stránka sebevrahů

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» narozeniny
Amálka z Montmartru [18], Megs [18], Christel [18], Corel [16], jcop [16], Tynka8 [15], Zarathustra [13], Yanishca [10], Lucy [10], konvec [7], ofroad [3], Zamilované Básník [3]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :
Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Wprices.com

Životní náklady - Všechny ceny na jednom místě

© 2007 - 2025 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming