Dozor: Díky! Nejvíc člověka inspirují pocity a projevy těch druhých, ale časem zjistí, že v tom i kousek jeho samého.:-)
Kvalitu díla určuje jednak kritik a druhak trh. Na jedné straně je kvalitní dílo Sladký život, na druhé straně Barbar Conan. Tak to je.
Azriel: Vyhodili Tě, jo ? :-D Měl jsi jim napsat, kolik už jsi vydal knih ;-) A přijeď pak na sraz, zdejší mají nejradši živý maso :-D
díky za odezvy... jsem normálně zvyklý, že moje věci nikdo moc nekomentuje...
jinak jsem z vás docela jelen... jiný to przní, jiný to vychvaluje... ale chytří jste všichni... :-) takže mě to přesvědčuje jen v tom, že je nejlepší jet si svůj styl, v něm se zlepšovat a moc nevnímat kecy lidí okolo...
a možná přidám nějaké dílo o Psancích... ale už dvakrát, když jsem kritizoval literární portály, tak mě z nich vyhodili... tak uvidím :-D
jinak jsem z vás docela jelen... jiný to przní, jiný to vychvaluje... ale chytří jste všichni... :-) takže mě to přesvědčuje jen v tom, že je nejlepší jet si svůj styl, v něm se zlepšovat a moc nevnímat kecy lidí okolo...
a možná přidám nějaké dílo o Psancích... ale už dvakrát, když jsem kritizoval literární portály, tak mě z nich vyhodili... tak uvidím :-D
Azrieli, Azrieli ... Na Tebe je to nějaký moc slušný :-D Né, fakt, tohle by nečet ani Bukowski. Chápu to zprostředkovaný online umírání a Tvoje znuděný přežívání opodál. A i když je pro mě téma Paříže hodně citlivé, neosočuji Tě, chápu, cos tím dal najevo. Ale na Tebe je to zkrátka - a nejen na Tebe - příliš slušné. Být to víc ginsbergovsky ukřičené, závěr vyzní mnohem expresivněji a důrazněji. Tak ještě mákni, ty náš spisovateli ! :-)
má moc hezkou pointu a celkově je taková optimistická a lehounká..
je vidět, že tě opět políbila múza a že tě políbila velmi plodně.. našel jsi nové roviny a tahle báseň je toho důkazem.. má úžasnou atmosféru a celkově mi lahodí..
neskutečně moc se mi líbí tyto myšlenky..
"Zraní mě pouze to,
co sama dovolím."
"Však věrně přísahám,
nezavřu brány srdce svého
pro jednoho muže.
Ač tolik milovaného"
jinak si dovolím napsat, protože vím, že ty to pobereš, že znám od tebe lepší dílka.. ale toto mě oslovuje tím, co sděluje a v žádném případě ti ho nemíním shodit.. ;) jsem ráda, že jsi ušla kus cesty k dobrému.. je to cítit..
"Zraní mě pouze to,
co sama dovolím."
"Však věrně přísahám,
nezavřu brány srdce svého
pro jednoho muže.
Ač tolik milovaného"
jinak si dovolím napsat, protože vím, že ty to pobereš, že znám od tebe lepší dílka.. ale toto mě oslovuje tím, co sděluje a v žádném případě ti ho nemíním shodit.. ;) jsem ráda, že jsi ušla kus cesty k dobrému.. je to cítit..
kdo byla šárka, smím-li se ptát? :) působí to na mě hravě..
Myšlenka bohužel velmi pravdivá. Občas se na to taky nemůžu koukat. Co mi ale hýbe žlučí ještě víc, než zkaženost dnešního světa, je nevkusné a vulgární podání, které jsi nám tady předvedl. Chápu, že máš politické názory. Chápu, že se ti hnusí dnešní společnost. Málokomu ne. Ale než psát brak, tak to radši sedět u té televize a popíjet pivko. Neříkám, že bys měl. Ale jestli se chceš se světem podělit o svůj názor ve formě poezie, tak si ji trochu nastuduj. Čti klasické básníky. Nauč se základní rytmy. Trochu přemýšlej, než na papír vybleješ první upocenou myšlenku, která ti naštvaně proletí hlavou po večerních zprávách. Opravdu. Psanci nejsou hospoda, tak si stěžuj kultivovaně. A ne, neberu to jako "moderní, volnou a nevázanou" poezii, jen kvůli přemrštěné vulgaritě a náhodně rozdělených vět na dva řádky.
Devils_PIMP: nevím, co je kvalitní poezie, přesto mnohokráte děkuji za kritiku
Devils_PIMP: tomu věřím.. tak se od něj něco nauč a posouvej lidi dál.. a nebuď tak demotivující.. ;)
Me tu hodne posunul naor puero a hodne
určitě, myslím že bysme vůbec měli něco udělat, něco nového, podnětného, co by vtáhlo lidi, jenže na druhou stranu mi přijde, že je tu málo lidí kteří se chtějí angažovat, takových těch opravdu zanícených pro tento server a mrzí mě trochu, že toho kdo zanícený je se nám nějakým způsobem podařilo odradit, myslím tím puera
Yana: nezbývá mi, než souhlasit.. děkuju za zastavení.. možná by opravdu nebylo od věci se zamyslet do budoucna nad nějakými těmi skupinami, které budou sdružovat členy se společným postojem a zájmem..
někdy je dle mého dobré použít i drsné slovo, aby to vyznělo, jako facka na probrání.. já sama toto nemám moc ráda, ale tady mi to sedí, neměnila bych vůbec nic.. a souhlasím s yana.. je tu opět v první linii hanlivý názor, bez odůvodnění.. a to se pro mne stává tím pravým odpadem..
no, nejdřív jsem chtěla opravdu kritizovat, ale když já na to nejsem prostě
Yana: Stojím o tvoji kritiku. Takže mne i ten náznak potěšil.
Děkuji Ti.
Děkuji Ti.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
DDD řekl o loner :vážím si lonera. Je mi sympatický jeho jasný názor a vystupování, které má styl :-)

