

Yana: Děkuji za hezký komentář :) Občas to dá zabrat všem, člověk se akorát nesmí srovnávat a být sám sebou ;)


Překvapující název i sdělení samo...
I když jsem možná v první chvíli čekal spíše neobvyklý zážitek z Tvých cest.:-)
I když jsem možná v první chvíli čekal spíše neobvyklý zážitek z Tvých cest.:-)


Mamka: V mene Stelly veľmi pekne ďakujem. :) Dnes prvýkrát plnohodnotne otvorila oči a pozrela sa na svet.


j.f.julián: Díky za radu, tím, že už se jedná o starší tvorbu, by mě nenapadlo se v ní nějak šťourat, ale ono to vážně takhle zní líp! Hned opravím, díky :-)
Děkuji i všem ostatním za milé komentáře... :-)
Děkuji i všem ostatním za milé komentáře... :-)


Ještě bych prohodli - mou lásku za lásku mou, kvůli rytmu, ale na pochvale nic neubírám.


Připadá mi, jakoby tady ta hudba (klavír nádherný, úplné potěšení pro uši!) říkala nějak mnohem víc než ta slova... Vůbec mi ale nevadí, že je to tak osobní. Líbí se mi ta opravdovost a cit, co jsou z toho slyšet... Vlastně mě při poslechu docela dojala.-)
Jo, jinak opakování určitých motivů jsem si už taky u tebe všimla, ne jen jednou... to mi ale taky vůbec nevadí, spíš je to pro mě tak trochu jako tvůj podpis :-) Navíc myslím, že se vlastně taky občas opakuju... :-)
Jo, jinak opakování určitých motivů jsem si už taky u tebe všimla, ne jen jednou... to mi ale taky vůbec nevadí, spíš je to pro mě tak trochu jako tvůj podpis :-) Navíc myslím, že se vlastně taky občas opakuju... :-)


moc pěkná, taková klidná ... jak voda ve studni ;)


Nepřipadají mi vůbec depresivní, já cítím smíření a něco hlubokého, slovy neuchopitelného, co se ti tam podařilo zachytit. Musím říct, že máš úžasné přátele ;-) Vždycky ve mně strašně dlouho doznívají...


Je krásná. Křehká, melodická, hluboká. Takové milé pohlazení do šedého dne...


vanovaso: shane: Jestli v tom je slyšet melodie, opravdu mě to těší. Děkuju za vaše milá slova :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Prkenka [18], Miro Sparkus [18], colorka [18], jackiesparrow [18], bon bon [16], Juno [15], Manta [13], zlatanek22 [10], Nezanikl [9]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.