

Moc milé. První sníh je vždycky ještě takový něžný a nesmělý. Opravdu moc pěkné :)


Singularis: nic konkrétního, taková generická filmová melodie (vymýšlená na místě)


Přirozenost je vzácný dar,
báseň tvá lehkou něhou dýchá,
a já snad ještě nejsem stár
a žádná elitářská pýcha
nebrání mi, bych přiznal hned,
že dobrý pocit z toho mám,
s úsměvem jsem ty verše četˇ
a doposud se usmívám...:-)
báseň tvá lehkou něhou dýchá,
a já snad ještě nejsem stár
a žádná elitářská pýcha
nebrání mi, bych přiznal hned,
že dobrý pocit z toho mám,
s úsměvem jsem ty verše četˇ
a doposud se usmívám...:-)


Severak: Děkuji za přečtení a komentář. Co za hudbu ti začalo v hlavě znít? Byla to nějaká známá melodie, nebo prostě jen nějaké tóny?


moc se mi líbí :-) a vidím v ní víc než jen sněžítko s panenkou


Dobrý popis vycházejícího slunce (v hlavě mi u něj začala znít hudba, asi profesionální deformace) :D
Jo, a Rozzor je super název, jak pro nějakou metalovou skupinu.
Jo, a Rozzor je super název, jak pro nějakou metalovou skupinu.


Amelie M.: Děkuji. :-) Mám radost, že ti to vyvolalo příjemné či zajímavé pocity a myšlenky. Souhlasím, zdání klame. Děj v těchto povídkách není vůbec důležitý. Hlavní jsou ty pocity a myšlenky a osobnost vypravěče.


Tom Cortés: Tys to nevěděl, v dnešní době, kdy klasická čeština je jen popelkou a všude se to hemží cizími slovy?
Stejně tak jsem u TAPa přemýšlel, kolik chapadel mají olihňovití...:-)
Stejně tak jsem u TAPa přemýšlel, kolik chapadel mají olihňovití...:-)


pro pocity a myšlenky, které to ve mně vyvolalo, stálo za to, si to číst.. :) zdánlivě bych to hodnotila, jako plytké a o ničem.. jenže, zdání klame.. ;) těším se na další a vrátím se brzy k předchozímu..
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
dangerkriss [18], mr Scraper [18], woodeman [15], MonikaUrban [14], gitulka [13], Jentak Napsal [13], Amdor [13], Teri [9]» řekli o sobě
človiček řekl o -GZ- :Když chci vědět jakou má Náš národ náladu zajdu na psance, občas se tu vynoří kolektivní vědomí.